STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Trussardi Spring 2015

admin | sierpień 7, 2019

Synonim luksusu w prawdziwie włoskim stylu. Symbol doskonałości i perfekcji. Marka Trussardi już od ponad 100. lat udowadnia, że metka made in Italy oznacza wyłącznie to, co najlepsze.

Historia Trussardi zaczęła się ponad 100 lat temu, dokładnie w 1911 roku w Bergamo, kiedy to Dante Trussardi rozpoczął projektowanie i szycie skórzanych rękawiczek. Autorskie produkty szybko zostały docenione, a klientami początkującego przedsiębiorcy stali się m.in. przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Wystarczyło kilka lat, by wyroby Trussardi znalazły nabywców także w Nowym Jorku...

 

Rządy Młodych w Trussardi

 

Następcą Dantego został Nicola Trussardi. To właśnie on postanowił rozszerzyć działalność firmy przez projektowanie i produkowanie odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a także luksusowych akcesoriów i perfum. Mało kto wie, że Dom Mody Trussardi zaprojektował m.in. wnętrza dla linii lotniczych Alitalia czy stroje dla reprezentacji Włoch na Igrzyska Olimpijskie w Seulu w 1988 roku. W latach 90. Trussardi było już na tyle rozpoznawalne, że zaczęło rozwijać sieć butików. W tym samym czasie powstała Fundacja Nicoli Trussardi, której misją stał się rozwój oraz rozpowszechnienie współczesnej sztuki i kultury.

Najbardziej znanymi liniami włoskiej marki są Trussardi Jeans i True Trussardi - obie określane jako typowe dla wielkomiejskiego stylu. Zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby nowych czasów, wyrafinowane, praktyczne i przede wszystkim, bardzo dobrej jakości.

 

Trussardi Spring 2015 - nadal na czasie

 

Przepis na look z kolekcji Trussardi Spring 2015 wydaje się niezbyt skomplikowany. Krótka, jasnoniebieska ramoneska z zamszu (dla chętnych - sprawdzona katana denim), bordowa sukienka midi, sandały na koturnie i rzucająca się w oczy, duża torebka do ręki w odcieniu dojrzewającej czerwieni.

 

Lista zakupów:

 
  • Niebieska ramoneska TU
  • Bordowa sukienka TU
  • Ciemne sandały na platformie TU
  • Czerwona torebka z błyszczącej skóry TU
  • Naszyjnik z gotyckim wisiorem TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie