STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Trussardi Spring 2015

admin | Maj 30, 2018

Synonim luksusu w prawdziwie włoskim stylu. Symbol doskonałości i perfekcji. Marka Trussardi już od ponad 100 lat udowadnia, że metka made in Italy oznacza wyłącznie to, co najlepsze.

Historia Trussardi zaczęła się ponad 100 lat temu, w 1911 roku w Bergamo, kiedy to Dante Trussardi rozpoczął projektowanie i szycie skórzanych rękawiczek. Autorskie produkty szybko zostały docenione, a klientami początkującego przedsiębiorcy stali się m.in. przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Wystarczyło kilka lat, by wyroby Trussardi znalazły nabywców także w Nowym Jorku...

Następcą Dantego został Nicola Trussardi. To właśnie on postanowił rozszerzyć działalność firmy przez projektowanie i produkowanie odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a także luksusowych akcesoriów i perfum. Mało kto wie, że Dom Mody Trussardi zaprojektował m.in. wnętrza dla linii lotniczych Alitalia czy stroje dla reprezentacji Włoch na Igrzyska Olimpijskie w Seulu w 1988 roku.

W latach 90. Trussardi było już na tyle rozpoznawalne, że zaczęło rozwijać sieć butików. W tym samym czasie powstała Fundacja Nicoli Trussardi, której misją stał się rozwój oraz rozpowszechnienie współczesnej sztuki i kultury.

Najbardziej znanymi liniami włoskiej marki są Trussardi Jeansi True Trussardi - obie określane jako typowe dla wielkomiejskiego stylu. Zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby nowych czasów, wyrafinowane, praktyczne i przede wszystkim, bardzo dobrej jakości.

Przepis na look z kolekcji Trussardi Spring 2015 wydaje się niezbyt skomplikowany. Błękitny trencz, krótki kombinezon z dzianiny i sandały typu clogs. Do tego, dla chętnych, duże owalne okulary i oplatająca szyję, zmysłowa biżuteria...

 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie