STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Maison Margiela Fall 2013

admin | listopad 5, 2020

Belgijski projektant Martin Margiela, twórca Domu Mody Maison Margiela, mimo ogromnej popularności stroni od upubliczniania swojego wizerunku w mediach. Marka od początku istnienia zaskakuje niebanalnym podejściem do mody, lansując projekty z kategorii unisex.

 

Maison Margiela - debiut

 

Martin Margiela zdecydował się na projektowanie pod własnym nazwiskiem w 1989 roku, ukazując światu nowe oblicze mody, pełne niewykończonych, grunge'owych projektów uszytych z materiałów pozyskanych z recyklingu. Po premierze pierwszej linii powstały kolejne oznaczone numerami od 0 do 23. Każda liczba przyporządkowuje projekt do konkretnego stylu i przyświecającej mu idei. Od 2014 roku dyrektorem kreatywnym marki Maison Margiela jest ekscentryczny brytyjski projektant John Galliano.

 

Maison Margiela Fall 2013 Menswear

 

Męski look z kolekcji Maison Margiela na sezon Jesień/Zima 2013 Wciąż Modny! Wszystko za sprawą idealnie skrojonego garnituru z gatunkowej wełny i dwurzędową marynarką, którego powagę i wyjątkowo dostojny charakter przełamują skórzane półbuty w odcieniu toffi oraz golf w drobne paski.

 

Lista zakupów:

 
  • Dwurzędowy garnitur męski TU
  • Męski sweter z golfem TU
  • Jasnobrązowe półbuty męskie TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie