STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Bottega Veneta Fall 2014

admin | Lipiec 5, 2018

Bottega Veneta, co w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu sklep wenecki, to włoski Dom Mody specjalizujący się w produktach luksusowych. Marka istnieje na rynku od 1966 roku i jest znana głównie z wyrobów skórzanych.

Powstała z inicjatywy dwóch rzemieślników - Michele Taddei i Renzo Zengiaro, którzy opracowali własną technikę wyplatania skór o nazwie Intrecciato (czyli warkocz). Motyw ten do dziś jest symbolem marki.

Bottega Veneta słynie przede wszystkim ze skórzanych, ręcznie robionych torebek. Cena najsłynniejszej z nich (tzw. Cabat Bag) rozpoczyna się od 5.500$ wzwyż. Do grona jej fanek należą m.in. Julianne Moore, Cameron Diaz, Miley Cyrus czy Reese Whiterspoon. Polskie celebrytki postawiły na kopertówkę o chwytliwej nazwie Knot - noszą ją m.in. Anna Mucha, Małgorzata Socha i Kinga Rusin.

 

Dlaczego męski look z kolekcji Bottega Veneta Fall 2014 jest Wciąż Modny?

 

Zainwestujcie w porządne skórzane sztyblety, ciepły wełniany sweter z regulowanym kołnierzem i dresowe spodnie w odcieniu butelkowej zieleni. Jeżeli dorzucicie do tego torbę w odcieniu bordo, całość przeobrazi się w przyjemną, nieformalną stylizację na co dzień.

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie