STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Bottega Veneta Fall 2013

admin | grudzień 18, 2019

Bottega Veneta, co w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu sklep wenecki, to włoski Dom Mody specjalizujący się w produktach luksusowych. Marka istnieje na rynku od 1966 roku i jest znana głównie z wyrobów skórzanych.

Powstała z inicjatywy dwóch rzemieślników - Michele Taddei i Renzo Zengiaro, którzy opracowali własną technikę wyplatania skór o nazwie Intrecciato (czyt. warkocz). Motyw ten do dziś jest symbolem marki.

Bottega Veneta słynie przede wszystkim ze skórzanych, ręcznie robionych torebek. Cena najsłynniejszej z nich (tzw. Cabat Bag) rozpoczyna się od 5.500$ wzwyż. Do grona jej fanek należą m.in. Julianne Moore, Cameron Diaz, Miley Cyrus czy Reese Whiterspoon. Polskie celebrytki postawiły na kopertówkę o chwytliwej nazwie Knot - noszą ją m.in. Anna Mucha, Małgorzata Socha i Kinga Rusin.

 

Dlaczego look z kolekcji Bottega Veneta Fall 2013 jest Wciąż Modny?

 

Zainwestujcie w wełniany, damski płaszcz w energetyzującej żółci, brązowe botki na obcasie i wąski pasek ze skóry. Jeżeli dorzucicie do tego niewielką torebkę w klimacie vintage, całość przeobrazi się w niezwykle pozytywną stylizację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie!

 

Lista zakupów:

 
  • Żółty płaszcz damski TU
  • Brązowy pasek ze skóry TU
  • Brązowe botki ze skóry licowej TU
  • Lakierowana torebka do ręki TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie