STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Wciąż Modne: Bally Spring 2015

admin | Czerwiec 7, 2018

Jakość, elegancja i dbałość o każdy detal - to główne założenia luksusowej marki BALLY, założonej w Szwajcarii w 1851 roku. Wszystkie kolekcje łączą w sobie wyrafinowany styl z najwyższą jakością wykonania, czego efektem jest niewymuszona elegancja na każdą okazję. BALLY to obecnie najdłużej działająca marka luksusowa na świecie, która z roku na rok rośnie w siłę. Niezmiennie przywiązuje wagę do swojego dziedzictwa i wciąż dąży do doskonałości.

Od 2010 roku funkcję Dyrektorów Kreatywnych BALLY pełni duet brytyjskich projektantów – Michael Hertz i Graeme Fidler. Łączy ich wspólna wizja i ogromny szacunek dla dziedzictwa marki. Obaj czerpią z tradycji i historii BALLY to, co najlepsze, dbając jednocześnie o to, by każda kolekcja była inna i nowoczesna. Efektem tej pracy są modele inspirowane archiwami firmy, bogatymi w szkice, odzwierciedlające charakter danej epoki lecz zawsze z nutą nowoczesności i w zgodzie z najnowszymi trendami.

Skórzana kurtka typu biker w smacznym odcieniu karmelu, kobaltowa koszula, sweter w morskiej zieleni, klasyczne ciemnoniebieskie dżinsy z prostymi nogawkami i czarne półbuty brogs. Nic dodać, nic ująć - męski look z kolekcji BALLY Spring 2015 wciąż modny!

W Polsce kolekcje BALLY dostępne są we flagowym butiku w Warszawie przy ul. Nowy Świat 49. Po perełki z gatunku vintage warto zajrzeć do Lele Market.

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie