STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend ze Ścianki: Żakiet w Panterkę

admin | styczeń 14, 2019

Panterka to jeden z najbardziej "nośnych" zwierzęcych printów, który inspiruje najwybitniejszych światowych projektantów. Niezmiennie popularny i wciąż na czasie - w sezonie FW 2018/19 sięgnęły po niego takie Domy Mody, jak Dolce&Gabbana, Givenchy czy Gucci.

 

Let's rock!

 

Panterka wkradła się do świata mody w 1947 roku za sprawą sukienki wieczorowej Christian'a Dior. Nadruk w momencie zdobył serca kobiet i po 15. latach przeżył istne apogeum popularności. Ubrania w panterkę do dziś są uznawane jako jedne z bardziej charakternych - świetnie dogadują się z czernią, dlatego to doskonały wybór dla dziewczyn z rockowym usposobieniem.

 

Żakiet w panterkę - z czym zestawiać?

 

Marynarka w panterkę to świetna propozycja dla kobiet, które lubią eksperymentować z modą i nie boją się bawić najnowszymi trendami. Karolina Szostak połączyła ją z ciemną koszulą i garniturowymi spodniami o długości 7/8. Blichtru całej kompozycji dodaje skórzny pasek Dolce&Gabbana ze złotą klamrą i mokasyny na obcaie typu słupek. Tak ubrana pojawiła się na otwarciu salonu Ochnik w Galerii Mokotów.

 

Lista zakupów:

 
  • Żakiet w panterkę TU
  • Czarna koszula TU
  • Damskie spodnie 7/8 TU
  • Mokasyny na obcasie TU
 

Foto: Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie