STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend ze Ścianki: Parka De Luxe

admin | maj 7, 2018

Parki nie schodzą z ulic, wybiegów i ścianek. To jedno z najbardziej uniwersalnych okryć, nie zważając na sezon. Idealnie wkomponowuje się w najróżniejsze stylizacje, od sportowych po eleganckie.

Jeżeli jesteście zgrabne i macie długie nogi, wybierzcie tradycyjną parkę do kolan. Może to być model z kapturem i zdobieniami w postaci naszywek, licznych guzików czy sporych kieszeni na bokach. Niższe dziewczyny, przy kości, zdecydowanie korzystniej zaprezentują się w krótszych fasonach nieprzekraczających linii bioder. Przyjęło się także, że krągłości nie idą w parze z dużą ilością zdobień...

Najbardziej oklepanym odcieniem parki jest khaki. Dla znudzonych tematem polecamy odrobinę szaleństwa w postaci neonowej żółci, różu albo platyny, które sprawią, że nikt nie przeoczy Was w gęstym tłumie!

Parka w wydaniu de luxe powinna hipnotyzować niebanalnymi detalami w postaci lampasów, naszywek, wszechobecnego połysku czy oversizowej formy. Taki model dogada się nie tylko z legginsami i sportowym obuwiem. Przy odrobinie finezji stanie się gustownym okryciem, idealnym na spotkania biznesowe.

Kaja Śródka do beżowej parki de luxe z lampasami na rękawach założyła długą koktajlową sukienkę w czerwieni przełamaną różowymi wstawkami. Wyrafinowania całości dodają złote szpilki.

Foto: Filip Okopny/FDA 2018

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie