STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend ze Ścianki: Mom Jeans

admin | luty 26, 2018

Mom Jeans przeżywają swój wielki come back! Popularność zyskały w latach 80. - wtedy bez kultowych dżinów o kroju marchewek i z wysokim stanem nie mogła obejść się żadna amerykańska dziewczyna. Jeżeli jeszcze nie macie tego typu spodni w swojej szafie, oto parę wskazówek, jak wybrać idealną parę.

Mom Jeans powinny być uszyte z klasycznego, sztywnego dżinsu (jeżeli mają w składzie strech lub elastan, powinno to być zaledwie kilka procent). Ważne jest, aby podkreślały talię - dzięki temu Wasza figura zyska ponętny kształt klepsydry. W żadnym wypadku nie powinny na Was wisieć czy być za duże w okolicach bioder! Taki zabieg doda optycznych kilogramów. Jeżeli Wasza figura to gruszka, łączcie Mom Jeans z długimi żakietami w stylu vintage i butami na obcasie (np. botkami na słupku czy szpilkami). Z kolei posiadaczki sylwetki typu jabłko powinny pamiętać o tym, by jak najmocniej podkreślać talię (w tym celu niezbędny będzie pasek).

Rebel Look do niebieskich Mom Jeans z przedarciami na kolanach dobrała czarny sweter z golfem, botki z weluru i torebkę w kształcie prostokąta na złotym łańcuchu. Uwagę zwracają również rajstopy kabaretki, które wypełniają dziury w spodniach.

Foto: Euzebiusz Niemiec/AKPA

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie