STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend z Ulicy: Kurtka Bomber

admin | Lipiec 1, 2018

Kurtka bomber to niezmiennie najmodniejszy model przejściowego okrycia zarówno dla niej, jak i dla niego - dresowa, ortalionowa, z satyny albo z kontrastującymi rękawami. Sprawdzamy, gdzie kupić bejsbolówkę na każdą okazję!

Kurtka bomber została wypromowana przez amerykańskich pilotów. Już w latach 80. była symbolem punkowej subkultury. Od tego momentu zaczęła inspirować najwybitniejszych projektantów mody i w mig podbiła światowe ulice. Dziś jest jednym z nieodzownych okryć wierzchnich w szafie każdej osoby, której moda nie jest obojętna.

Gdzie kupić najlepszą kurtkę bomber?

Fajne i tanie modele znajdziecie w born2be.pl. Jeżeli inspiruje Was styl światowych bloggerek polecamy NA-KD, ABOUT YOU i ASOS. Z kolei sprawdzonym źródłem oryginalnych bomberek od polskich marek jest DaWanda.

Kristina Magdalina upolowała ciemny bomber jacket w kwiaty w Rosegal. Dobrała do niej białą bluzkę i kremowe spodnie vintage z wysokim stanem. Całość dopełnia torebka koszyk, skórzane klapki i półokrągłe okulary przeciwsłoneczne z białymi oprawkami.

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie