STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend z Ulicy: Buty New Balance

admin | kwiecień 21, 2018

Marka New Balance istnieje na rynku od 1906 roku. Jej historia rozpoczyna się w stanie Massachusetts w USA w momencie, kiedy William J Riley otwiera własną firmę zajmującą się produkcją specjalistycznego obuwia ortopedycznego...

55 lat później powstaje pierwszy model obuwia sportowego do biegania - Trackster. W 1972 roku, Jim Davis wykupuje New Balance (dokładnie w dniu, kiedy odbywa się maraton w Bostonie). Jako nowy właściciel deklaruje dbanie o wartości marki, jakimi są jakość i wytrzymałość oferowanego obuwia. Od tego momentu buty New Balance zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością.

Ciekawostką jest, że strategia marketingowa firmy nie pozwala na zatrudnianie celebrytów do swoich reklamach. To produkt, a nie gwiazdy reprezentują markę, która słynie z ponadczasowego obuwia sportowego na całym świecie.

Dasha Shcerbakova połączyła buty New Balance ze srebrną spódnicą Pinko o długości midi. Do tego czarna bluzka typu Hiszpanka, długa kremowa kamizelka i torebka typu tote. Pełen street style!

Sprawdźcie, gdzie kupić oryginalne buty New Balance w dobrej cenie <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie