STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend z Ulicy: Druga Skóra

admin | marzec 5, 2018

Druga skóra w modzie to odważna, bo prowokacyjna propozycja dla kobiet, które nie boją wyróżniać się z tłumu.

Skóra jest nieprzemakalnym i niezwykle wytrzymałym materiałem, z którego najczęściej wykonuje się okrycia wierzchnie, buty i torebki. Regularnie pojawia się na największych  światowych wybiegach w postaci kurtek, spodni, spódnic, a ostatnio nawet bluzek czy sukienek. Jej zdecydowanie "bezpieczniejszą" alternatywą są ubrania ze skórzanymi akcentami w postaci kieszonek, rękawów czy lamówek.

 
Dobrze skrojona i pięknie wyprawiona skóra w klasycznym fasonie nie wychodzi z mody!

Druga skóra kojarzy się głównie z czernią, jednak na ulicach coraz częściej pojawia się w intensywnych odcieniach czerwieni, różu, fioletu czy klasycznej bieli. Niezależnie od tego, czy jest pochodzenia naturalnego czy eko, występuje w wersji matowej, lakierowanej lub zamszowej. Symbolizuje nie tylko zadziorny rockowy styl - dopasowana do zwiewnej romantycznej sukienki i botków stanowi świetną propozycję dla fanek boho.

MADCAT FASHION do czerwonej spódnicy Zara z eko-skóry dobrała ciepły sweter w tym samym odcieniu, ciemne kozaki z elastyczną cholewką i oversizową ramoneskę na kożuchu. Całość uzupełnia skórzany kaszkiet, rękawiczki z ćwiekami i okrągła torebka TK Maxx.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie