TESTUJEMY ZAKUPY: ZALANDO

AnnaAmelia Filewicz | kwiecień 21, 2018

ZALANDO

Zalando to ogromna platforma sprzedażowa z ubraniami, dodatkami, obuwiem, kosmetykami oraz akcesoriami dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie ma blisko 500 marek, zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech i stamtąd też robione są wysyłki. Sklep ma swoje internetowe oddziały w kilku innych krajach, w tym właśnie w Polsce pod domeną Zalando.pl.

 

 

ZALANDO

ZAKUPY: Platforma ma bardzo przejrzystą stroną, dzięki czemu sposób zakupów jest szybki i bezproblemowy. Upragnionej rzeczy możecie szukać nie tylko po kategorii, marce, rozmiarze czy kolorze, ale również rodzaju materiału czy poziomie cenowym. Dodatkowe kryteria są bardzo pomocne, gdyż wybór w sklepie jest naprawdę ogromny. Znajdziecie tu oferty na każdą kieszeń – w grę wchodzą zarówno tańsze marki, jak i te z półki deluxe. Godna polecenia jest autorska kolekcja Zalando Essentials z bazowymi elementami garderoby w atrakcyjnych cenach.

 

ZALANDO

PŁATNOŚĆ: Transakcji możecie dokonać za pomocą internetowego przelewu lub przez systemy Przelewy24 lub PayPal.

 

ZALANDO

WYSYŁKA: Sklep oferuje darmową wysyłkę kurierem FedEx oraz DHL. Paczka dociera bardzo szybko (z reguły maks do 4 dni roboczych).

 

ZALANDO

ZWROTY: Reklamacje w Zalando są darmowe i odbywają się za pośrednictwem kuriera, w związku z czym nie musicie robić wycieczek na pocztę. Po zalogowaniu się do swojego konta musicie kliknąć w Zwróć artykuł, wybrać rzeczy, które chcecie odesłać i podać przyczynę zwrotu. Następnie należy wydrukować dokument, zadzwonić po kuriera FedEx lub DHL (na specjalną infolinię dedykowaną klientom Zalando.pl) i umówić się po odbiór przesyłki. Gdy paczka dotrze do sklepu otrzymacie e-mail z informacją o statusie przesyłki, po czym pieniądze wpłyną z powrotem na Wasze konto. W przypadku płatności przez system PayPal bądź Przelewy24 odbywa się to tego samego dnia.

 

ZALANDO

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Praktycznie nie ma tygodnia, w którym Zalando nie robiłoby promocji na wybraną markę czy produkty – to oczywiście idealna okazja na tańsze zakupy! Polecamy również dokonywać wszystkich transakcji przez systemy płatności, ponieważ wtedy szybciej otrzymacie pieniądze za zwrot.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie