TESTUJEMY ZAKUPY: COS

AnnaAmelia Filewicz | październik 27, 2019

 

Kiedy grupa H&M stworzyła nową markę COS, ta w momencie stała się hitem wśród fashionistów. Minimalistyczny, skandynawski design, bardzo dobra jakość tkanin, odważne i proste wzory oraz limitowana ilość kolekcji sprawiły, że polscy modoholicy robili zakupy w sklepach COS, gdy tylko mieli ku temu okazję. Na szczęście powstał sklep internetowy – przetestowaliśmy zakupy online.

 

 

 

 

 

 

 

ZAKUPY: Kiedy wejdziecie na stronę, możecie wybrać kolekcję dla kobiet, mężczyzn lub dzieci. Nawigacja jest dość prosta, a zdjęcia produktów bardzo dobrej jakości. Mimo tego, nasza pierwsza próba zakupów nie była udana. Wpisaliśmy zły kod pocztowy i paczka nie dochodziła przez ponad 3 tygodnie. Gdy skontaktowaliśmy się mailowo z obsługą klienta, COS szybko powiadomiło nas, że niestety paczka wróciła do bazy ze względu na brak możliwości doręczenia. Przeprosili za kłopot i zaoferowali atrakcyjną zniżkę na kolejne zakupy. Zwrot pieniędzy na konto miał miejsce już po 4. dniach, więc czym prędzej zrobiliśmy kolejne zakupy, które tym razem były bardzo udane. Paczka doszła szybko, (również po 4. dniach od złożenia zamówienia). Wszystko ładnie zapakowane i co najważniejsze – zgodne z opisem.

 

 

 

 

 

PŁATNOŚĆ: Transakcji można dokonać większością kart kredytowych.

 

 

 

 

 

WYSYŁKA: Dostawa kosztowała 9 EUR, a paczka dotarła 4 dni po złożeniu zamówienia. Warto zaznaczyć, że COS wysyła za darmo wszystkie zamówienia od 100 EUR w górę.

 

 

 

 

 

ZWROTY: Wraz z przesyłką otrzymaliśmy list przewozowy w formie naklejki, który upoważnia do darmowej wysyłki. W związku z tym, postanowiliśmy odesłać za duży t-shirt. Spakowaliśmy go to tego samego opakowania, w którym został przysłany, przykleiliśmy otrzymaną naklejkę, zanieśliśmy na pocztę i oddaliśmy w ręce jej pracownika. Wszystko odbyło się bez dodatkowych opłat, wypełniania kwitków i tym podobnych procedur. Pieniądze wróciły na konto po 10. dniach.

 

Dokonaj zwrotu <<<

 

 

 

 

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Wybierając rozmiar pamiętajcie, że rozmiarówka COS jest zawyżona. Rozmiar XS to bardziej S, a S to M. Wniosek z tego prosty – jeżeli jesteście drobnej budowy, zdecydowanie wybierajcie XS!

 

 

 

 

Marka COS to idealny balans między jakością a ceną. Wiele ubrań wykonanych jest ze szlachetnych materiałów z domieszką jedwabiu, kaszmiru czy wełny merino. W tym miejscu warto zwracać uwagę na metki, bo naprawdę DA SIĘ upolować małą namiastkę luksusu w dobrej cenie…

 

 

Nadal nie macie zaufania do zakupów online? Sprawdźcie, który salon COS jest najbliżej <<<

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie