TESTUJEMY ZAKUPY: COS

AnnaAmelia Filewicz | Luty 11, 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy grupa H&M stworzyła nową markę COS, ta stała się w momencie hitem wśród fashionistów. Minimalistyczny, skandynawski design, bardzo dobra jakość tkanin, odważne i proste wzory oraz limitowana ilość kolekcji sprawiły, że polscy modoholicy robili zakupy w sklepach COS, gdy tylko mieli ku temu okazję. Na szczęście istnieje sklep internetowy – przetestowaliśmy zakupy online.

 

 

COS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKUPY: Kiedy wejdziecie na stronę, możecie wybrać kolekcję dla kobiet, mężczyzn lub dzieci. Nawigacja jest dość prosta, a zdjęcia produktów bardzo dobrej jakości. Mimo tego, nasza pierwsza próba zakupów nie była zbyt udana. Wpisaliśmy zły kod pocztowy i paczka nie dochodziła przez ponad 3 tygodnie. Gdy skontaktowaliśmy się mailowo z obsługą klienta, COS szybko powiadomiło nas, że niestety paczka wróciła do bazy ze względu na brak możliwości doręczenia. Przeprosili za kłopot i zaoferowali małą zniżkę na kolejne zakupy. Zwrot pieniędzy na konto miał miejsce już po 4. dniach, więc czym prędzej zrobiliśmy kolejne zakupy, które tym razem były bardzo udane. Paczka doszła szybko, (również po 4. dniach od złożenia zamówienia). Wszystko ładnie zapakowane i co najważniejsze – zgodne z opisem.

 

cos3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁATNOŚĆ: Transakcji można dokonać większością kard kredytowych.

cos4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYSYŁKA: Dostawa kosztowała 9 EUR, a paczka dotarła 4 dni po złożeniu zamówienia.

 

 

cos5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZWROTY: Wraz z przesyłką otrzymaliśmy list przewozowy w formie naklejki, który upoważnia do darmowej wysyłki. W związku z tym, postanowiliśmy odesłać za duży t-shirt. Spakowaliśmy go to tego samego opakowania, w którym został przysłany, przykleiliśmy otrzymaną naklejkę, zanieśliśmy na pocztę i oddaliśmy w ręce jej pracownika. Wszystko odbyło się bez dodatkowych opłat, wypełniania kwitków i tym podobnych procedur. Pieniądze wróciły na konto po 10. dniach.

Dokonaj zwrotu

 

cos6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Wybierając rozmiar pamiętajcie, że rozmiarówka COS jest zawyżona. Rozmiar XS to bardziej S, a S to M. Wniosek z tego prosty – jeżeli jesteście drobnej budowy, zdecydowanie wybierajcie XS.

 

 

cos7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka COS to idealny balans między jakością a ceną. Wiele ubrań wykonanych jest ze szlachetnych materiałów z domieszką jedwabiu, kaszmiru czy wełny merino. W tym miejscu warto zwracać uwagę na metki, bo naprawdę DA SIĘ upolować małą namiastkę luksusu w dobrej cenie.

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie