TESTUJEMY ZAKUPY: Agnieszka Maciejak

admin | maj 13, 2017

Agnieszka Maciejak to jedno z gorętszych nazwisk polskiego świata mody. Znakiem charakterystycznym tej marki są legginsy, które podbiły serca celebrytek i wszystkich innych rodzimych modoholiczek (z naszymi włącznie).

ZAKUPY: Aby zamówić coś z kolekcji projektantki trzeba skontaktować się z nią bezpośrednio na adres mailowy:

[email protected]
lub telefonicznie: +48 602 725 516

Musicie jednak wykazać się odrobiną cierpliwości – projektantka odpowiada na maile z reguły po kilku dniach. My zrobiłyśmy zakupy właśnie w ten sposób, czyli bez przymiarki. Wybrałyśmy jeden model legginsów z bloga, podałyśmy nasze wymiary a projektantka zasugerowała właściwy rozmiar.

CENY: Wybrałyśmy legginsy za 500 zł. Ceny innych modeli wahają się w granicach od 500 do 600 zł. Wyjątkiem są te ze skórzanymi wstawkami – trzeba na nie wydać ok. 1000 zł.

PŁATNOŚĆ: Należność można uregulować przelewem lub zamówić przesyłkę za pobraniem.

WYSYŁKA: Agnieszka Maciejak wysyła zamówione rzeczy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Macie zatem pewność, że przesyłka będzie szybka i bezpieczna.

ZWROTY: Kiedy zamawiałyśmy legginsy na prezent – rozmiar okazał się nietrafiony. Skontaktowałyśmy się z projektantką w celu podmiany na inny i nie stanowiło to żadnego problemu. Towar został wymieniony w warszawskim atelier projektantki. Innym razem, jeden z przysłanych modeli miał element, który nam nie do końca pasował. Po rozmowie telefonicznej z Agnieszką, projektantka bez wahania zgodziła się na podmianę kłopotliwego ozdobnika za naprawdę symboliczną dopłatą.

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Jesteśmy bardzo zadowolone z zakupów (pomijając fakt, że na odpowiedź w sprawie zamówienia trzeba czasami dłużej poczekać). Projektantka jest niezwykle miła i pomocna przy wybieraniu odpowiedniej pary legginsów. Model, które zamówiłyśmy, jest absolutnie wyjątkowy! Jeżeli mieszkacie lub będziecie przejazdem w Warszawie, warto zajrzeć do atelier Agnieszki. Można w nim zobaczyć i poprzymierzać inne projekty. Znajdziecie tu ogromny wybór legendarnych już legginsów w różnych rozmiarach, oprócz tego sukienki, topy, futra… to naprawdę istny raj dla kobiet, które uwielbiają oryginalną modę!

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie