STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Modna Poleca: Przewodnik po Krawatach

admin | lipiec 8, 2020

Krawat, wielki klasyk męskiego świata dodatków, może być jednym z najnowocześniejszych. Zwłaszcza, jeżeli jest zawiązany najprostszym węzłem i cieszy się towarzystwem eleganckiej koszuli...

     

     

Krawat z wzorzystej tkaniny, Mango Man

 

     

Jedwabny krawat, Reykjavik District

   

       

Jednym z najnowszych trendów jest prawo do mieszania przeciwstawnych wzorów. Zgodnie z tą etykietą, prostopadły pasek może iść w linii pionowej, a krata vichy dobrze współgrać z pepitką. Łączenie pasków na koszuli z grochami na krawacie to, prócz klasycznej formuły brytyjskiego krawiectwa, wygrana bitwa!

     

         

Krawat z mieszanki bawełny i jedwabiu, GIERREMILANO

 

     

Żakardowy krawat we wzór paisley, SuitSupply

   

       

Odłożyć marynarkę w lecie i pójść do biura w koszuli z długim rękawem to wielkie osiągnięcie współczesnego człowieka. Co więcej, jeśli koszula nie ma guzików na kołnierzyku i jest lniana - jest jednym z najlepszych sprzymierzeńców męskiej elegancji, gdy robi się ciepło. Aby dodać powagi i nie odejmować komfortu, wystarczy założyć do niej krawat, także lniany lub z kaszmiru, wiązany na zwykły węzeł lub amerykański.

       

       

Krawat z motywem paisley, Lancerto

 

     

Krawat jedwabny paisley, Giacomo Conti

   

       

Usunięcie krawata ze strefy formalnej i oddanie mu życia na ulicy jest jednym z tych wyzwań, którym warto sprostać. Denimowa koszula połączona z krawatem w motyw paisley to świeży sposób na przedstawienie klasyka.

     

         

Krawat Marciano z logo, GUESS

 

     

Jedwabny krawat w brązie i beżu, Tiger of Sweden

   

       

Krawat wnosi elegancję. To sprawia, że trudno odsunąć go ze składowych stylizacji na wielkie wyjście. Zwłaszcza, jeżeli ma motyw college i jest wiązany węzłem Windsor...

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie