STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Modna Poleca: Przewodnik po Krawatach

admin | Maj 1, 2018

Krawat, wielki klasyk męskiego świata dodatków, może być jednym z najnowocześniejszych. Zwłaszcza, jeżeli jest zawiązany najprostszym węzłem i cieszy się towarzystwem białej koszuli...

 

 

Krawat z wzorzystej tkaniny, Mango Man

 

 

Jedwabny krawat w białe groszki, John Malker

 

 

Jednym z najnowszych trendów jest prawo do mieszania przeciwstawnych wzorów. Zgodnie z tą etykietą, prostopadły pasek może iść w linii pionowej, a krata vichy dobrze współgrać z pepitką. Łączenie pasków na koszuli z grochami na krawacie to, oprócz klasycznej formuły brytyjskiego krawiectwa, wygrana bitwa!

 

 

Szary krawat z lnu, HIS Outfit

 

 

Kaszmirowy krawat w kratę, Non'Chalant

 

 

Odłożyć marynarkę w lecie i pójść do biura w koszuli z długim rękawem to wielkie osiągnięcie współczesnego człowieka. Co więcej, jeśli koszula nie ma guzików na kołnierzyku i jest lniana - jest jednym z najlepszych sprzymierzeńców męskiej elegancji, gdy robi się ciepło. Aby dodać powagi i nie odejmować komfortu, wystarczy założyć do niej krawat, także lniany lub z kaszmiru, wiązany na zwykły węzeł lub amerykański.

 

 

Krawat hand made z motywem Paisley, Marker by bedziak

 

 

Krawat jedwabny Paisley, Republic of Ties

 

 

Usunięcie krawata ze strefy formalnej i oddanie mu życia na ulicy jest jednym z tych wyzwań, którym warto sprostać. Denimowa koszula z amerykańskim kołnierzem połączona z krawatem w motyw Paisley to świeży sposób na przedstawienie klasyka.

 

 

Krawat Marciano z logo, GUESS

 

 

Krawat w paski, Selected

 

 

Krawat jest rozpoznawany dlatego, że wnosi elegancję. To sprawia, że trudno odsunąć go ze składowych stylizacji na wielkie wyjście. Zwłaszcza, jeżeli ma motyw college i jest wiązany węzłem Windsor...

 

   

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie