STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Modna Poleca: Kultowe Męskie Kurtki ze Skóry

admin | sierpień 18, 2020

Wielkimi krokami zbliża się jesień. To dobry moment na inwestycję w nowe, niezawodne okrycie. Przedstawiamy 4 kultowe modele męskich kurtek ze skóry, które nie wychodzą z mody.

         

         

Kurtka Trucker

 

   

Kurtka typu Trucker oscyluje pomiędzy nowoczesnością a modą użytkową (prawie roboczą). Wyglądem nawiązuje do wyzwolonych lat 70.. W połączeniu z szarym lub czarnym swetrem z golfem zagwarantuje nienaganną prezencję na co dzień.

   

           

Kurtka Biker

 

   

Pierwsza skórzana ramoneska z pagonami pojawiła się pod koniec lat 20.. Była ulubionym okryciem Legend Kina - nosili ją m.in. James Dean i Marlon Brando. Ich stylizacje są odtwarzane do dziś (najlepszym sposobem na kurtkę biker jest połączenie ze spranymi dżinsami, swetrem z merynosowej wełny i bawełnianym t-shirtem).

     

     

Od momentu powstania do dziś, skórzana kurtka przeszła wiele zmian. Hollywoodzcy aktorzy, amerykańscy motocykliści, Gwiazdy Rock'a czy Punkowcy z lat 80. - wszyscy nosili ten ponadczasowy i stylowy artykuł pełen silnego charakteru...

         

         

Kurtka typu baseball

 

   

Bejsbolówka z kolei miała swoją premierę w upale amerykańskich wspólnot uniwersyteckich - do dziś jest modowym symbolem College'u. Jej najnowsza odsłona z zamszu bądź eko-skóry będzie wyglądać rewelacyjnie w towarzystwie białej koszuli, ulubionych dżinsów i trampek Converse.

   

           

Kurtka Classic Leather

 

   

Pierwotnie zaprojektowana dla motocyklistów. Okrągła i nieco podniesiona stójka kurtek z gatunku Classic Leather została opracowana jako naturalna kontynuacja kasku. Wszechstronna i łatwa do kolaboracji część garderoby, która pasuje tak samo w dzień, jak i nocny wypad.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie