STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Męski Trend z Ulicy: Buty Asics

admin | wrzesień 11, 2018

Retro-runningowe buty Asics powracają w nowej, idealnie dopracowanej odsłonie. Super lekkie sneakersy z delikatnie podwyższoną cholewką to propozycja dla fanów prostego, minimalistycznego stylu, który idzie w parze z wygodą.

 

Asics = Anima Sana In Corpore Sano

   

Japońska marka Asics od ponad 40. lat udowadnia, że dążenie do perfekcji jest jak najbardziej opłacalne. Zwłaszcza w produkcji sprzętu i obuwia sportowego. Jej nazwa wywodzi się od znanej sentencji Anima Sana In Corpore Sano (czyt. W zdrowym ciele, zdrowy duch). Bez wątpienia to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie butów biegowych na globalnym rynku.

Podeszwy butów Asics wykonane są w taki sposób, aby amortyzować wszelkie uderzenia, co z kolei zabezpiecza stawy i pozwala osiągać jak najlepsze wyniki. Do tego dochodzi bieżnik, zapewniający doskonałą przyczepność oraz stabilizująca cholewka, która chroni przed skręceniami czy zwichnięciami.

 

Jak nosić buty Asics na co dzień?

 

MAOF w obszernej katanie z dżinsu upolowanej w second handzie (za 1 zł!), która krojem nawiązuje do kultowych modeli z lat 90.. Do tego spodnie w zbliżonym odcieniu denimu, długi kardigan z kapturem i czarne Asicsy.

Foto: Paulina Lipińska

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie