STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Męski Look z Wybiegu: Philipp Plein Spring 2020

admin | luty 20, 2020

Unikalne, zaangażowane i ekskluzywne - tak w wielkim skrócie można określić projekty Philipp Plein. Niemiecka marka z ogromną siłą przyciąga ludzi intuicyjnie sięgających po to, co kontrowersyjne w modzie.

Philipp Plein urodził się w 1978 roku w Monachium. Kulturę, architekturę i sztukę chłonął od dziecka dzięki regularnym podróżom z rodzicami. W wieku 26 lat założył markę modową, która w 2008 roku doczekała się otwarcia flagowego butiku w Monte Carlo oraz showroom'u w Mediolanie.

 

Męski Look z Wybiegu: Philipp Plein Spring 2020

 

Kiedy zamożna i wymagająca klientela odkrywała kunszt Philipp'a Plein'a, on sam odkrywał nowe możliwości rozwoju z młodzieńczą, rockandroll'ową, pozbawioną strachu i uprzedzeń wizją mody w tle. Uznanie w branży zdobył postawą szczerego zainteresowania człowiekiem i jego potrzebami. Zawsze szedł pod prąd - wbrew konwenansom i wszelkim ustalonym zasadom. Może dlatego pokazy nowych kolekcji, otwarcia sklepów i inne wydarzenia pod szyldem Philipp Plein to prawdziwe spektakle...

Jeżeli chcecie poczuć klimat awangardowego rock'n'rolla, męska stylówka z kolekcji Philipp Plein na Wiosnę 2020 jest dla Was! Niezbędna będzie biała kurtka biker, niebieska koszula denim, białe dżinsy z przedarciami i kolorowe sneakersy za kostkę. Kto lubi, niech doda do tego stylowy ozdobnik w postaci masywnego naszyjnika.

 

Lista zakupów:

 
  • Biała ramoneska męska TU
  • Jeansowa koszula męska TU
  • Męski naszyjnik TU
  • Białe jeansy męskie z przedarciami TU
  • Kolorowe buty za kostkę TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie