STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Męski Look z Wybiegu: Philipp Plein Spring 2018

admin | Sierpień 2, 2018

Unikalne, zaangażowane i ekskluzywne - tak w wielkim skrócie można określić projekty Philipp Plein. Niemiecka marka z ogromną siłą przyciąga ludzi intuicyjnie sięgających po to, co kontrowersyjne w modzie.

Philipp Plein urodził się w 1978 roku w Monachium. Kulturę, architekturę i sztukę chłonął od dziecka dzięki intensywnym podróżom z rodzicami. W wieku 26 lat założył markę modową, która w 2008 roku doczekała się otwarcia flagowego sklepu w Monte Carlo oraz showroom'u w Mediolanie.

 

Męski Look z Wybiegu: Philipp Plein Spring 2018

 

Kiedy zamożna i wymagająca klientela odkrywała kunszt Philipp'a Plein'a, on sam odkrywał nowe możliwości rozwoju z młodzieńczą, rockandroll'ową, pozbawioną strachu i uprzedzeń wizją mody w tle. Uznanie w branży zdobył postawą szczerego zainteresowania człowiekiem i jego potrzebami. Zawsze szedł pod prąd - wbrew konwenansom i wszelkim ustalonym zasadom. Może dlatego pokazy nowych kolekcji, otwarcia sklepów i inne wydarzenia pod szyldem Philipp Plein to prawdziwe spektakle...

Jeżeli chcecie wczuć się w klimat musicalu Grease, męska stylówka z kolekcji Philipp Plein na Wiosnę 2018 jest dla Was! Niezbędna będzie cekinowa kurtka bomber, t-shirt z rockowym nadrukiem, ciemne dżinsy w klimacie grunge i białe sneakersy. Kto lubi, niech doda do tego stylowy ozdobnik w postaci łańcucha do spodni.

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie