STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Jil Sander Fall 2018

admin | Październik 3, 2018

Jil Sander to niemiecka marka założona i wypromowana przez Heidemarie Jiline Sande - projektantkę szwedzkiego pochodzenia. Od pierwszej kolekcji jest wierna eleganckiemu minimalizmowi, który w połączeniu z elementami klasyki i oryginalnym wzornictwem buduje silne i niezwykle inspirujące podejście do mody.

 

Kwintesencja Jil Sander

 

Ubrania, buty i torby Jil Sander powstają z myślą o kobietach ceniących luksus, wygodę oraz najwyższą jakość. Każdy model to idealne odzwierciedlenie wyrafinowanej prostoty, dobrego smaku i gatunku na miarę półki lux.

Wszystkie linie Jil Sander charakteryzuje wysublimowany, współczesny szyk, który musi spełniać dwa podstawowe warunki:

 

a.) być komfortowy w użytkowaniu

b.) posiadać oryginalną formę

 

Dzięki temu projekty niemieckiej marki są naturalnym dopełnieniem stylu kobiet potrafiących ubrać się oryginalnie bez ślepej pogoni za sezonowymi trendami.

 

Jil Sander na Jesień 2018

 

Myślicie, że biały "dół" na Jesień i Zimę to niepraktyczne rozwiązanie? Dajcie się porwać emocjom! Zacznijcie od czerwonej szminki na ustach, która zawsz dodaje odwagi. Po tym zabiegu, bardzo szybko zorientujecie się, że wełniany płaszcz w towarzystwie małej skórzanej torebki do ręki i obuwia w jasnym odcieniu to niezwykle inspirujące zestawienie...

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie