STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Dries Van Noten Spring 2019

admin | kwiecień 10, 2019

Dries Van Noten urodził się w Antwerpii w 1958 roku. Jego dziadek był szanowanym krawcem, a ojciec właścicielem butiku z męską odzieżą. Pokoleniowa tradycja nie mogła ominąć młodego Dries, który zdecydował się rozpocząć studia na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w rodzinnym mieście...

Debiutancki pokaz męskiej kolekcji miał miejsce w 1986 roku na London Fashion Week. Projekty zwróciły uwagę słynnego nowojorskiego Domu Towarowego Barneys New York, w którym do dziś można kupić ubrania z metką Dries Van Noten.

 

Dries Van Noten - charakterystyka marki

 

Wyróżnikiem belgijskiej marki jest wielowarstwowość. Nieoczywiste dzianiny w połączeniu z haftami w odważnej kolorystyce to propozycja dla prawdziwych modowych koneserów. Projektant doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego "skomplikowane" ubrania nie są dla każdego, dlatego większość modeli wypuszcza w pojedynczych egzemplarzach.

Kolekcje Dries Van Noten są dostępne w blisko 400. butikach na całym świecie. Ciekawostką jest, że na czele marki nadal stoi sam twórca...

 

Dries Van Noten Spring 2019

 

Stylizacja na miarę najnowszej kolekcji od Dries Van Noten? Da się zrobić! Niezbędny będzie luźny wiosenny garnitur damski w ziemistym odcieniu, takim jak np. khaki. Do tego bluzka w biało-czarne paski, bluza bądź trencz przewiązany w pasie i sandały na szpilce (najlepiej z połyskiem).

 

Lista zakupów:

 
  • Damski garnitur na wiosnę TU
  • Top w biało-czarne paski TU
  • Wiosenny prochowiec TU
  • Sandały na obcasie TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie