STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Christopher Kane Spring 2020

admin | luty 11, 2020

Christopher Kane to jeden z najlepiej prosperujących, angielskich Domów Mody działający nieprzerwanie od 2006 roku. Zdolny projektant, pomimo wielu kuszących propozycji pracy, postanowił szyć na własną rękę.

Współzałożycielką marki Christopher Kane jest siostra designera, Tammy. Rodzeństwo wypuszcza kolekcje dla pewnych siebie kobiet, które preferują nieoczywiste i awangardowe rozwiązania w modzie. Kane nie znosi powielania schematów, dlatego każda linia sygnowana jego nazwiskiem zaskakuje bogactwem kolorów, tkanin i różnorodnością form.

 

Christopher Kane - geneza

 

Flagowym projektem Christopher'a Kane’a jest idealnie dopasowana, bandażowa sukienka. W ostatnich sezonach jej miejsce zajmują luźne modele szyte ze skóry i miękkiego aksamitu.

 

Christopher Kane Spring 2020

 

Jedną z ciekawszych propozycji z kolekcji Christopher Kane na Wiosnę 2020 jest set z plisowaną sukienką o długości maxi w zawsze szykownym granacie. Do niej podstawowe dodatki w dwóch, pozornie wykluczających się odcieniach - brązowa torebka na łańcuszku oraz lakierowane mokasyny w czerni.

 

Lista zakupów:

 
  • Długa sukienka z plisami TU
  • Brązowa torebka na łańcuszku TU
  • Lakierowane półbuty damskie TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie