STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Christopher Kane Fall 2018

admin | Sierpień 22, 2018

Christopher Kane to jeden z najlepiej prosperujących, angielskich Domów Mody działający nieprzerwanie od 2006 roku. Zdolny projektant, pomimo wielu kuszących propozycji pracy, postanowił szyć na własną rękę.

Współzałożycielką marki Christopher Kane jest siostra designera, Tammy. Rodzeństwo wypuszcza kolekcje dla pewnych siebie kobiet, które preferują nieoczywiste i awangardowe rozwiązania w modzie. Kane nie znosi powielania schematów, dlatego każda linia sygnowana jego nazwiskiem zaskakuje bogactwem kolorów, tkanin i różnorodnością form.

 

Christopher Kane - geneza

 

Flagowym projektem Christopher'a Kane’a jest idealnie dopasowana, bandażowa sukienka. W ostatnich sezonach jej miejsce zajmują luźne modele szyte ze skóry i miękkiego aksamitu.

 

Christopher Kane dziś

 

Jedną z ciekawszych propozycji z kolekcji Christopher Kane Fall 2018 jest set składający się z oversizowego swetra zdobionego niezliczoną ilością koralików i cyrkonii (rodem z lat 80.), eleganckich szarych spodni z niewielkim rozcięciem na wysokość kostki i czarnych szpilek w stylu glamour.

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie