STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Balmain Fall 2021

admin | sierpień 26, 2021

Balmain to niezwykle istotna część współczesnej branży fashion. Twórcą tego jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych francuskich Domów Mody jest Pierre Balmain, którego projektową ideę, zainspirowaną złotą erą haute couture, kontynuuje dziś Olivier Rousteing.

 

Kobieta Balmain

 

Punktem wyjścia dla wszystkich kolekcji Balmain jest kobieta i jej wrodzony urok. Ubrania, buty i dodatki francuskiego koncernu mają za zadanie podkreślać drapieżność, wyrafinowanie i uwielbienie do mody.

 

Balmain - początek

 

Pierre Balmain założył atelier pod koniec II Wojny Światowej i podobnie jak Christian Dior czy Cristobal Balenciaga wzbudził ogromne zainteresowanie wśród klientek poszukujących przedwojennego blichtru, pięknych tkanin i nowatorskich konstrukcji.

 

Sukienka, która leczy

 

Zjawiskowe sukienki Balmain od początku były szyte z najwyższej jakości materiałów oraz konstruowane w taki sposób, alby wydobyć z sylwetki to, co najlepsze - widoczne wcięcie w talii, wyraźnie zarysowane biodra czy szerszą linię ramion. Figura klepsydry od czasów powojennej rewolucji w modzie jest uważana za ideał kobiecych kształtów. Dziś suknie z metką Balmain wykańcza się w jeszcze bardziej ekstrawagancki sposób, nadając im seksownego i bardzo nowoczesnego charakteru.

 

Balmain Fall 2021 Ready-To-Wear Look

 

Cała na pomarańczowo i owita oversizowym płaszczem w militarnym stylu - oto przepis na look w klimacie Balmain na Jesień 2021.

 

Lista zakupów:

 
  • Zielony płaszcz damski TU
  • Pomarańczowa bluza damska TU
  • Pomarańczowe spodnie damskie TU
  • Pomarańczowe szpilki TU
 

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie