STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Roberto Cavalli Spring 2019

admin | maj 22, 2019

Roberto Cavalli urodził się we Florencji w 1940 roku. W wieku 30 lat wypuścił pierwszą kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, a zaraz po tym otworzył firmowy butik w Saint Tropez.

 

Moda według Roberto Cavalli

 

Projekty Cavalli'ego, które najtrafniej można zdefiniować jako drapieżny luksus, już na wstępie zyskały ogromne uznanie - od Mediolanu, aż po Dubaj. W kampaniach reklamowych marki brały udział najsłynniejsze modelki i gwiazdy kina. Warto zaznaczyć, że to właśnie Roberto Cavalli jako pierwszy wypromował modę na zwierzęce wzory. Panterka, skóra węża czy paski zebry pojawiają się niemal w każdej kolekcji i są w niezwykle umiejętny sposób łączone z intensywnymi kolorami i blaskiem szlachetnych kamieni.

 

Animal print by Cavalli

 

Modowe imperium oferuje nie tylko ubrania i buty inspirowane malarstwem, nietypowymi zdobieniami i bogactwem nasyconych odcieni, ale również biżuterię, okulary, bieliznę oraz perfumy. Kolekcje Roberto Cavalli czy Just Cavalli są nieodmiennie synonimem klasy i wystawnego stylu życia - dla osób kochających modę, oryginalność i luksus.

 

Lista zakupów:

 
  • Biała kamizelka damska TU
  • Eleganckie białe szorty TU
  • Botki w zwierzęcy wzór TU
 

Foto: Roberto Cavalli Spring 2019/Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie