STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Look z Wybiegu: Roberto Cavalli Fall 2018

admin | Marzec 7, 2018

Roberto Cavalli urodził się we Florencji w 1940 roku. W wieku 30 lat wypuścił pierwszą kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, a zaraz po tym otworzył firmowy butik w Saint Tropez.

Projekty Cavallego, które najtrafniej można zdefiniować jako drapieżny luksus, już na wstępie zyskały ogromne uznanie - od Mediolanu, aż po Dubaj. W kampaniach reklamowych marki brały udział najsłynniejsze modelki i gwiazdy kina. Warto zaznaczyć, że to właśnie Roberto Cavalli jako pierwszy wypromował modę na zwierzęce wzory. Panterka, skóra węża czy paski zebry pojawiają się niemal w każdej kolekcji i są w niezwykle umiejętny sposób łączone z intensywnymi kolorami i blaskiem szlachetnych kamieni.

Modowe imperium oferuje nie tylko ubrania i buty inspirowane malarstwem, nietypowymi zdobieniami i bogactwem nasyconych odcieni, ale również biżuterię, okulary, bieliznę oraz perfumy. Kolekcje Roberto Cavalli czy Just Cavalli są nieodmiennie synonimem klasy i wystawnego stylu życia - dla osób kochających modę, oryginalność i luksus.

Foto: Roberto Cavalli Fall 2018/Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie