STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Kiedyś i Dziś: Corneliani

admin | Maj 17, 2018

Corneliani to jeden z wiodących włoskich producentów garniturów. Wszystkie projekty skierowane są do wymagających i eleganckich mężczyzn, którzy stawiają na mistrzowskie krawiectwo.

Warto zaznaczyć, że Corneliani jest podwykonawcą garniturów dla takich modowych  graczy, jak chociażby Ralph Lauren (dokładnie dla najdroższej linii Purple Label).

W ofercie włoskiej marki można trafić na m.in. marynarki bez konstrukcji, eleganckie koszule w printy, spodnie materiałowe, prochowce, wełniane krawaty i szaliki z kaszmiru. Wszystkie te elementy cechuje spójność i wyrafinowanie, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów, zwracających uwagę na dobrej jakości tkaniny, wysublimowane wzornictwo i przyciągające oko detale.

Co łączy kolekcje Corneliani Spring 2015 i Corneliani Spring 2018? Przede wszystkim lekki popielaty płaszcz na wiosnę, białe spodnie na kant i luźna góra w jasnym odcieniu. W temacie obuwia warto postawić na porządne skórzane sandały albo modne męskie sneakersy. Zdecydujcie sami...

Foto: Vogue.com

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie