Gdzie kupić oryginalną torebkę Michael Kors?

AnnaAmelia Filewicz | marzec 7, 2021

Michael Kors to jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów. Pierwszą linię odzieży, sygnowaną własnym nazwiskiem, założył już w 1981 roku. Jego kolekcje od początku charakteryzowały się kobiecością w praktycznym miejskim wykonaniu. Projektant często podkreślał, że tworzy je dla jet-setterek – zamożnych, często podróżujących klientek, które doceniają jakość materiałów, ich trwałość, a przede wszystkim komfort użytkowania…

 

 

W 2004 roku do kolekcji flagowej dołączyły dwie linie: MICHEAL by Michael Kors oraz KORS by Michael Kors skierowane do osób z mniej zasobnym portfelem.

 

 

 

 

Gdzie kupić oryginalną torebkę Michael Kors? Przedstawiamy najpopularniejsze modele!

 

 

 

 

 

 

Pierwszym, godnym szczególnej uwagi modelem jest bez wątpienia Jet Set Travel Tote. To typowy shopper  pojemna torebka na ramię, bez zamka, do której można wrzucić wiele kobiecych skarbów. Występuje w różnych rozmiarach (średnim oraz małym) i kolorach. Najchętniej wybieranym modelem jest ten ze skóry saffiano – to rodzaj wyprawienia, które powoduje, że torebka staje się odporna na zadrapania i ma fakturę delikatnych pasków. Nieco tańsza jest wersja ze skóropodobnego PCV z logo marki.

 

 

 

 

Zbliżony model to Jet Set Multifunction Tote, jednak kształt tej torebki jest nieco bardziej prostokątny. W przeciwieństwie do Travel Tote ma w środku dużą kieszeń zapinaną na zamek.

 

 

 

 

Kolejny “bliźniaczy” twór można odnaleźć w droższej linii MICHAEL KORS. Te torebki wykonane są z ekskluzywnych, egzotycznych skór i są dwu, a nawet trzykrotnie droższe od modeli z linii MICHAEL by Michael Kors.

 

 

 

Innym, szczególnie lubianym przez bloggerki modelem, jest HAMILTON z linii MICHAEL by Michael Kors. To torebka typu tote, którą można nosić w ręce lub przewieszoną przez ramię. Jest dostępna w całej gamie kolorów oraz w dwóch różnych rozmiarach.

 

 

 

Nie mniej lubiana jest również torebka Michael Kors BEDFORD. Dzięki długiemu paskowi można ją nosić także w poprzek.

 

 

 

Na deser trzy modele, którym wróżymy ogromną popularność jeszcze w tym sezonie. Kupujcie, póki są dostępne, bo czujemy, że szybko znikną ze sklepowych półek!

 

 

 

Mała czerwona torebka Jade, MICHAEL MICHAEL KORS

 

 

 

Skórzany plecak z łańcuchem, MICHAEL KORS

 

 

Saszetka na biodra Samira, MICHAEL MICHAEL KORS

 

 

 

 

 

Pod tymi adresami <<< znajdziecie szeroki wybór wszystkich modeli torebek Michael Kors

 

 

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie