Gdzie kupić oryginalną kurtkę Moncler?

AnnaAmelia Filewicz | wrzesień 29, 2019

Moncler to zdecydowanie najgorętsza zimowa marka ostatniej dekady. Jej lekkie niczym puch kurtki są uwielbiane przez wielkie nazwiska. Widziani byli w nich m.in. Madonna, George Clooney, Kanye West czy Victoria Beckham. W Polsce, oryginalną kurtkę Moncler kupicie w warszawskich butikach Moliera 2 oraz Plac Trzech Krzyży Store, natomiast zwolennicy najlepszego towaru z drugiej ręki – we wrocławskim EGOIST A PORTER. Jeżeli daleko Wam do obu tych miast, a ufacie zakupom online, mamy dobre wieści! Oficjalny sklep internetowy francusko-włoskiego Domu Mody został przetestowany…

 

 

 

 

 

ZAKUPY: Po wejściu na www.moncler.com/pl/ należy wybrać asortyment, jakim jesteście zainteresowani (Men, Women, Children). Po tej selekcji rozwija się kolejny pasek z kategoriami (kliknijcie w AUTUMN-WINTER 2019-20). Jeżeli chcecie kupić słynną puchówkę, najlepiej wybrać View all Outerwear. W tym miejscu radzimy od razu zawęzić kategorię przeglądanych rzeczy do rozmiaru – marka jest tak gorąca, że większość popularnych modeli znika zaraz po wejściu do sprzedaży! Nie warto zatem przeglądać całej oferty sklepu, by przekonać się, że nie ma w niej upatrzonej kurtki we właściwym rozmiarze. Rozmiar zawęzicie w rubryce All Sizes. Tutaj od razu ważna informacja. Moncler ma dość szeroką rozmiarówkę, począwszy od xxs, na XXXL kończąc. Rozmiary są nieco zaniżone, dlatego sugerujemy, żebyście zamawiali o jeden większy niż nosicie. W naszym przypadku było to monclerowskie “0”, które miało odpowiadać włoskiej 40.. Okazało się dość małe i rzeczywiście bardziej odpowiadało rozmiarowi xs. Na stronie znajdziecie link do przewodnika po rozmiarach (Size Guide). Warto się z nim zapoznać przed zrobieniem zakupów.

 

 

WAŻNE: Aby kupić coś w oficjalnym sklepie Moncler nie musicie się logować ani zakładać konta!

 

 

 

 

 

 

PŁATNOŚĆ: Transakcje możecie zrealizować za pomocą większości kart kredytowych i debetowych.

 

 

 

 

 

WYSYŁKA: Sklep wysyła paczki poprzez kuriera UPS. Po złożeniu zamówienia przesyłka trafi do Was po około 5. dniach roboczych. Taka przyjemność kosztuje dodatkowo 17 euro, ale umówmy się, że gra jest warta świeczki.

 

 

 

 

 

ZWROTY: Na zwrot zakupionego towaru w Moncler macie 15 dni od daty dostarczenia. Aby go dokonać (nie mając założonego konta) należy kliknąć w Returns na dole strony. Potem trzeba wypełnić formularz zwrotów online, by uzyskać tzw. Return Number. Ten numer musicie wpisać na liście przewozowym UPS, który dostaniecie w formie naklejki wraz z zamówieniem. Jest to już opłacony list przewozowy, zatem dodatkowa opłata za kuriera nie wchodzi w grę. Wymagany jest jedynie telefon do lokalnego oddziału UPS w celu ustalenia miejsca odbioru przesyłki. Po odnotowaniu zwrotu przez Moncler, pieniądze trafią z powrotem na kartę, która została użyta przy robieniu zakupów (zazwyczaj odbywa się to po około 14. dniach). Niestety, koszt oryginalnej przesyłki nie zostanie zwrócony.

 

 

 

 

 

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Jeżeli chcecie upolować kurtkę Moncler w lepszej cenie, nie szukajcie okazji we flagowym sklepie. Butik online nie robi obniżek. Ewentualnych okazji należy szukać w multibrandach sprzedających tę markę.

 

Lista sklepów TU <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie