Gdzie kupić oryginalną kurtkę Moncler?

AnnaAmelia Filewicz | Listopad 29, 2018

Moncler to zdecydowanie najgorętsza zimowa marka ostatnich sezonów. Jej lekkie niczym puch kurtki są wręcz uwielbiane przez wielkie nazwiska. Widziani byli w nich m.in. Madonna, Kanye West czy Victoria Beckham. W Polsce, oryginalną kurtkę Moncler kupicie w warszawskich butikach Moliera 2 oraz Plac Trzech Krzyży Store. Jeżeli mieszkacie poza Warszawą i podobnie jak my kochacie zakupy online, mamy dobre wieści! Przetestowaliśmy oficjalny sklep internetowy francusko-włoskiego Domu Mody.

 

 

 


ZAKUPY: Po wejściu na www.moncler.com/pl/ należy wybrać asortyment, jakim jesteście zainteresowani (Shop men, Shop Women), po tej selekcji rozwija się kolejny pasek z kategoriami (Outerwear, Knitwear…). Jeżeli chcecie kupić słynną puchówkę, należy wybrać właśnie Outerwear. W tym miejscu radzimy od razu zawęzić kategorię przeglądanych rzeczy do rozmiaru – marka jest tak gorąca, że większość popularnych modeli znika zaraz po wejściu do sprzedaży! Nie warto zatem przeglądać całej oferty sklepu, by przekonać się, że nie ma w niej upatrzonej kurtki we właściwym rozmiarze. Rozmiar zawęzicie w rubryce All Sizes. Tutaj od razu ważna informacja. Moncler ma dość szeroką rozmiarówkę, począwszy od xxs, kończąc na xxl. Odnieśliśmy wrażenie, że rozmiary są nieco zaniżone, dlatego sugerujemy, żebyście zamawiali rozmiar o jeden większy niż nosicie normalnie. W naszym przypadku było to monclerowskie 0, które miało odpowiadać włoskiemu 40. Okazało się dość małe i rzeczywiście odpowiadało rozmiarowi xs. Na stronie znajdziecie link do przewodnika po rozmiarach (Size guide). Warto się z nim zapoznać przed zrobieniem zakupów.

WAŻNE: Aby kupić coś w oficjalnym sklepie Moncler nie musicie się logować ani zakładać konta.

 

 

PŁATNOŚĆ: Transakcje możecie zrealizować za pomocą większości kart kredytowych i debetowych.

 

 

WYSYŁKA: Sklep wysyła paczki poprzez kuriera UPS. Po złożeniu zamówienia przesyłka trafi do Was po około 5 dniach roboczych. Taka przyjemność kosztuje dodatkowo 17 eur, ale umówmy się, że gra jest warta świeczki.

 

 

ZWROTY: Aby dokonać zwrotu (nie mając założonego konta) musicie najpierw kliknąć na małą ikonkę Information w prawym dolnym rogu, a następnie wybrać Returns. Potem należy wypełnić formularz zwrotów online, aby uzyskać tzw. Return Number. Ten numer musicie wpisać na liście przewozowym UPS, który dostaniecie w formie naklejki wraz z zamówieniem. Jest to już opłacony list przewozowy, nie musicie zatem dodatkowo płacić za kuriera. Wymagany jest jedynie telefon do Waszego lokalnego oddziału UPS w celu wyznaczenia miejsca odbioru przesyłki. Po odnotowaniu zwrotu przez Moncler, pieniądze trafią z powrotem na kartę, która została użyta przy robieniu zakupów (zazwyczaj odbywa się to po około 14 dniach). Niestety, koszt oryginalnej przesyłki nie zostanie zwrócony.

 

 

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Jeżeli chcecie upolować kurtkę Moncler w lepszej cenie, nie szukajcie okazji we flagowym sklepie. Butik online nie robi obniżek. Ewentualnych okazji należy szukać w multibrandach sprzedających tę markę.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie