CHIFFON BRIDESMAID DRESSES UK 

ModnaUlica.pl – portal o modzie, stylizacje

 

Istnieje wiele blogów i portali o modzie. Wydawać by się mogło, że w tym temacie można już znaleźć wszystko. Nam jednak zabrakło źródła, które pokazywałoby modę prawdziwą, uliczną a do tego dawało realne wskazówki, gdzie kupić podobne ubrania. Nawet dobre strony o modzie często ograniczają się jedynie do podrzucania rad, zdjęć czy inspiracji, nie udzielając odpowiedzi na konkretne pytanie w stylu „Gdzie kupić klasyczne buty?”.

 

Dlatego chcieliśmy stworzyć stronę, która stanie się sprawdzonym źródłem przepisów na modowe stylizacje i udane zakupy. To połączenie jest wynikiem obserwacji charakterystycznych ludzi i pasji do zakupów. Na ModnaUlica.pl znajdziecie zdjęcia prawdziwych wyznawców stylu i dowiecie się, gdzie upolowali swoje ubrania czy fajne buty na nadchodzący sezon. Do tego dochodzą porady rozwiewające wątpliwości, np. jak sprawdzić, czy buty są oryginalne?, gdzie zrobić udane zakupy?, w jakim sklepie upolować tanie ciuchy markowe? Dzielimy się z Wami naszymi modowymi sekretami – na temat sprawdzonych sklepów, wyprzedaży i nowinek z branży. Dla najwierniejszych użytkowników załatwiamy wyjątkowe zniżki na zakupy w zaprzyjaźnionych sklepach, ekskluzywne wejściówki na pokazy mody czy otwarcia nowych miejsc, dlatego warto się z nami trzymać! – *AnnaAmelia Filewicz, redaktor naczelna ModnaUlica.pl

 

*Amelia – miłośniczka nieśmiertelnej mody, wbrew trendom i konwenansom. Fanka klasyki, czerni, białych koszul i second handów. Pomysłodawczyni oraz właścicielka BLACKTASTE, pierwszego internetowego outletu polskich projektantów i marek.

 

Bądźcie z nami! ♡