Zawsze w ruchu czyli komplety dresowe dla aktywnych

admin | lipiec 12, 2017

Komplety dresowe cieszą się powodzeniem nie tylko wśród domatorów i młodych mam. Ten miękki, swobodny, bawełniany strój doceniają także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Wygoda sprawia, że nie ma chyba nikogo, kto nie miałby w swoim domu chociaż jednej pary spodni z klasycznej dresówki… 

Postawcie na luźny styl

Komplety dresowe, ze względu na swój casualowy charakter, przeznaczone są na nieformalne okoliczności. Nie oznacza to jednak, że takie ubrania są nudne. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy fotografowane przez paparazzi, zawsze dumnie prezentujące się w tego typu stylizacjach. Mowa chociażby o polskiej modelce Karolinie Malinowskiej-Janiak czy prezenterce telewizyjnej i byłej modelce, Agnieszce Popielewicz. Producenci dokładają wszelkich starań, aby zwykły komplet dresowy cieszył oko i sprawiał wrażenie spójnego zestawu. W temacie obowiązujących trendów królują paski, pastelowa delikatna kolorystyka oraz wciąż modne szarości.

Najważniejsze zalety 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w komplet dresowy? Powody są co najmniej cztery:

1. Wysoki poziom komfortu i wygody (walory użytkowe zdecydowanie przemawiają na korzyść dresów, które świetnie sprawdzają się w czasie wolnym)

2. Naturalne tkaniny (na ciepłe miesiące dobrze jest wybierać dresy wykonane z przewiewnych materiałów, m.in. bawełny)

3. Funkcjonalność (komplety damskie są wygodnym strojem do wykonywania prac domowych, szalonych zabaw z dziećmi, a także domówek czy innych niezobowiązujących imprez)

4. Szeroki wybór modeli (różna kolorystyka, wzornictwo i materiał wykonania składają się na ostateczny wygląd kompletów. Sporą i bardzo przyjemną ofertę znajdziecie np. w sklepie internetowym PAKUTEN).

Ciuchy dla aktywnych

Kobiety, które prowadzą aktywny tryb życia, powinny zaopatrzyć się w minimum jeden komplet dresowy. Zestawy te świetnie sprawdzają się w przypadku zajęć fitness czy biegania. Są ciepłe, a jednocześnie zapewniają dobrą wentylację za sprawą zastosowania naturalnych tkanin. Nie krępują ruchów, dlatego oprócz sportów to również sprawdzony strój do zabaw z małymi dziećmi.

Dresy w pracy? Czemu nie!

Zakładamy, że nie w każdej pracy obowiązuje biurowy dress code. Przedszkolanki, Nauczycielki czy prowadzące zajęcia w ogniskach plastycznych powinny postawić na ubiór, który nie będzie ograniczać ruchów, stwarzając tym samym odpowiednie warunki do szaleństw z najmłodszymi. W takich przypadkach zdecydowanie przyda się dwuczęściowy dres wykonany z wygodnej bawełny czy weluru. Niezależnie od zastosowanego materiału czy wzornictwa, wszystkie modne dresy łączy prostota fasonu i komfort, za które kochają je kobiety na całym świecie.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie