Wszystko, czego potrzebujecie do stylizacji rzęs, w jednym miejscu

admin | Maj 21, 2020

Żyjemy w czasach, w których dość sporą uwagę poświęca się kwestii związanych z atrakcyjnym wyglądem. Stąd starannie dobierane elementy garderoby, dodatki, stylowe fryzury oraz perfekcyjny makijaż. Rozchodzi się o to, by wszystkie te składowe tworzyły harmonijną oraz doskonale uzupełniającą się całość.

 

 

Piękne i zadbane rzęsy jednym z najważniejszych elementów kobiecego wizerunku

 

Jednym z najważniejszych atrybutów kobiecego wyglądu są, niezaprzeczalnie, piękne długie oraz gęste rzęsy. Najlepiej zalotnie podkręcone, co dodaje spojrzeniu jeszcze więcej głębi i tajemniczości. Matka Natura nie obdarzyła Was zbyt urodziwymi rzęsami? Nie popadajcie w kompleksy! Ich udana stylizacja to klucz to sukcesu. Sprawdźcie, jak to zrobić…

Wybierając produkty do stylizacji rzęs, warto postawić na te dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów. Najlepiej, aby w swoim składzie zawierały jak najwięcej naturalnych składników oraz były wolne od wszelkiego rodzaju sztucznych substancji – czy to zapachowych, czy barwiących, a także silikonów oraz parabenów.

 

Gdzie kupić produkty do stylizacji rzęs?

 

Doskonale byłoby, gdyby wszystkie potrzebne produkty oraz akcesoria do stylizacji rzęs pochodziły z jednego miejsca, na przykład drogerii internetowej. Dzięki temu bardzo łatwo poczynicie niezbędne do owego zabiegu zakupy (i płacąc jednorazowo za wysyłkę). Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne, bo kupując wszystko w jednym miejscu oszczędzacie nie tylko swój cenny czas, ale i pieniądze. Do tego dochodzi szansa na uzyskanie Karty Stałego Klienta, uprawniającej do regularnego korzystania z atrakcyjnych zniżek.

 

Niezbędne produkty i akcesoria umożliwiające samodzielną i efektowną stylizację rzęs

 

Dzięki doskonale dobranym do stanu i rodzaju rzęs produktom można sprawić, iż staną się piękne i zachwycające w ciągu zaledwie kilku minut! W tym celu potrzebujecie dobrze dobranej maskary, która w zależności od efektu, jaki chcecie uzyskać, może być pogrubiająca, ekstremalnie wydłużająca albo zalotnie podkręcająca rzęsy. Idealnym rozwiązaniem będzie produkt, który będzie łączył w sobie wszystkie te cechy.

Oprócz maskary, dobrze jest stosować specjalną (bo pogrubiającą i odżywiającą) bazę pod makijaż rzęs. Z kolei na specjalne okazje przyda się “sprzęt” popularnie zwany zalotką, który przepięknie podkręci Wasze rzęsy (albo kępki ich sztucznych odpowiedników, bądź tych “na pasku”).

 

 

Zalotka + tubka przebadanego okulistycznie, hipoalergicznego kleju do sztucznych rzęs = spojrzenie na miarę dramatycznego look‘u!

 

 

Jeżeli macie krótkie i mało urodziwe rzęsy, spróbujcie stosować regularnie odżywkę, która wzmocni naturalne włoski oraz przyspieszy ich porost. Ważne jest dobranie odpowiedniego preparatu, który nie spowoduje podrażnień i będzie przebadany pod kątem okulistycznym, jak i dermatologicznym.

Rzęsy to jednak nie wszystko! W końcu nic tak nie uwieńcza ich stylizacji, jak zadbane, dopracowane brwi. Dlatego profesjonalna henna do brwi Refectocil będzie najlepszym wyborem. Przekonajcie się same…

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie