VISTULA: Robert Lewandowski Collection

admin | luty 10, 2018

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie po raz kolejny wcielił się w bohatera sesji zdjęciowej – tym razem dla marki Vistula. Przedstawiamy kulisy powstawania najnowszej linii Robert Lewandowski Collection na sezon Wiosna/Lato 2018.

 

Na miejsce sesji zdjęciowej wybrano studio fotograficzne w Monachium, gdzie na co dzień  mieszka i żyje piłkarz, Robert Lewandowski. Przed obiektywem wybitnego fotografa, Mateusza Stankiewicza, widać różne oblicza Roberta – uśmiechniętego, skupionego, zamyślonego, pełnego pasji i zaangażowania. Urok osobisty bohatera i swoboda poruszania się przed aparatem zapowiadają pełną dynamiki i aktywności kampanię Vistuli, której premiera odbędzie się pod koniec lutego.

Sylwetki widoczne na zdjęciach są dowodem na kontynuację owocnej współpracy, której silnym fundamentem jest połączenie doświadczenia i kunsztu projektanta Vistuli, Wojtka Bednarza, z koncepcją i niepowtarzalnym stylem Roberta.

Lewandowski ponownie wcielił się w rolę współprojektanta, by razem z Wojtkiem zadecydować o tym, jakie materiały czy fasony pojawią się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem.

Casualowe zestawy z denimu, skórzane kurtki czy perfekcyjnie skrojone garnitury – to tylko niektóre z propozycji, które na dniach pojawią się w sklepach…

Kolekcja dostępna będzie od końca lutego 2018 w salonach stacjonarnych Vistula oraz na www.vistula.pl

 

Backstage: Łukasz Wajszczyk

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz /Af Photo 

Make-up i włosy: Maryla Duda

Stylizacja: Wojtek Bednarz

Produkcja: Move Picture

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie