VANS X LED ZEPPELIN: ekskluzywna kolekcja kapsułowa

admin | luty 16, 2019

Vans i Led Zeppelin łączą siły z okazji 50. rocznicy powstania debiutanckiego albumu legendy rocka. Efektem tej kolaboracji jest ekskluzywna kolekcja kapsułowa.

 

 

 

 

 

Zaraz po obchodzonej niedawno, złotej rocznicy zespołu Led Zeppelin, Vans, światowa ikona kreatywności, podejmuje współpracę z legendą rocka’n’rolla świętując 50. rocznicę wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego Led Zeppelin. Składająca się z czterech elementów kolekcja kapsułowa to limitowana edycja butów i ubrań dostępna od piątku, 22 lutego, w wybranych sklepach Vans, multibrandach oraz online na Vans.eu i Store.ledzeppelin.com.

 

 

 

Kolekcję Vans x Led Zeppelin otwiera koszulka z długim rękawem prezentująca oryginalną okładkę debiutanckiego albumu, która znalazła się również na czapce z daszkiem typu trucker. Model butów Era przedstawia symbole członków zespołu rozmieszczone na najwyższej jakości, skórzanej konstrukcji z białym logo Led Zeppelin znajdującym się na bokach podeszw.

 

 

 

 

Model Vans Sk8-Hi z zamszu i płótna prezentuje okładkę Led Zeppelin z nadrukowanymi metalicznymi śladami pędzla w kolorze srebrnym (umieszczonymi po bokach butów). Dodatkowo, posiada wykończone czarną skórą paski, czarne sznurowadła i nadrukowane logo. Fanów legendarnego zespołu ucieszą także symbole ukryte na wewnętrznej stronie języka. Modele Era i Sk8-Hi będą sprzedawane w specjalnie zaprojektowanych pudełkach Vans x Led Zeppelin.

 

 

 

 

Kolekcja Vans x Led Zeppelin będzie dostępna (przez ograniczony czas) w wybranych sklepach Vans, sklepach multibrandowych oraz online na Vans.eu i Store.ledzeppelin.com.

 

 

 

#VansxLedZeppelin

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie