TRIUMPH TEAM TRIACTION

admin | maj 17, 2017

Wraz z oficjalnym wprowadzeniem nowej kolekcji sportowej Triaction na sezon Wiosna/Lato 2017, Triumph ogłasza rozpoczęcie współpracy z pięcioma wyjątkowymi sylwetkami, które inspirują miliony kobiet do aktywnego, zdrowego trybu życia.

Każda z nich ma inną historię, temperament, mieszka w innym kraju i na różnych kontynentach. Spotkały się po to, aby wspólnie podjąć szereg wyzwań sportowych, które będą wymagającym testem zarówno dla ciała, jak i umysłu.

Na czele Teamu Triaction stoi gwiazda Instagrama, założycielka Fit Body Guide, Anna Victoria. Blogerka na co dzień inspiruje prawie 1,5 miliona obserwatorów do treningów, udowadniając, że zdrowy styl życia nie musi być pełen rygoru.

W Team Triaction znalazła się także Polka, Anna Skura, autorka bloga What Anna Wears. Zapalona podróżniczka i biegaczka, która od lat udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

Do Anny Victorii dołączyły także Alice Liveing z Wielkiej Brytanii, instruktorka fitness, autorka Clean Eating Alice, niemiecka tancerka i gwiazda telewizji Isabel Edvardsson oraz włoska florecistka olimpijska, Margherita Granbassi. Wspólna przygoda Teamu Triaction rozpocznie się wyzwaniami jakie Anna Victoria postawi zespołowi, opuszczając doskonale znany im na co dzień klub fitness. Wyposażone w najnowsze modele biustonoszy Triaction, wytrwałe zawodniczki przetestują sportową kolekcję Triumph w ekstremalnych warunkach, sprawdzając dopasowanie oraz stopień amortyzacji wstrząsów biustu. W akcji będzie można zobaczyć najważniejsze fasony tego sezonu, czyli Extreme Lite (biustonosz polecany do bardzo intensywnych sportów, który eliminuje aż do 68% wstrząsów) i Magic Motion Push-up (fason z elastycznymi fiszbinami, który powiększając optycznie biust o jeden rozmiar sprawi, że poczujecie się niezwykle kobieco i pewnie).

Jestem podekscytowana faktem, że mogę spróbować czegoś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie próbowałam! Dzięki Triumph mogę sprawdzić siebie i zabrać grupę niezwykłych kobiet w inpirującą podróż, która naprawdę podda testom nas wszystkieAnna Victoria

Aby zobaczyć jak Team Triaction podołał postawionym wyzwaniom, obserwujcie profil Triumph na Facebooku oraz Instagramie!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie