TRIUMPH: rusza globalna kampania #TogetherWeTriumph

admin | kwiecień 30, 2018

Triumph, jedna z wiodących światowych marek kobiecej bielizny, rozpoczyna globalną kampanię oznaczoną hasztagiem #TogetherWeTriumph. Wsparcie kobiet, przejawiające się w poczuciu wspólnoty i wzajemnym wzmacnianiu się, określa nowy kierunek, w którym brand podąża w 2018 roku.

 

Od ponad 130 lat Triumph wspiera kobiety poprzez swoje produkty, które wzmacniają pewność siebie i oferują idealnie dopasowane rozwiązania, bez względu na rozmiar i typ sylwetki. Marka doskonale rozumie, jakie znaczenie ma również inny rodzaj wsparcia, które kobiety oferują sobie nawzajem. Hasło #TogetherWeTriumph = świętowanie kobiecości na całym świecie.

 

Nasza kampania w 2018 roku zajmie czołowe miejsce w obszarach cyfrowych i działaniach w mediach społecznościowych. Dzięki niej chcemy dotrzeć do konsumentów z jeszcze większą siłą. Celowo odchodzimy od typowej kampanii produktowej, aby ze świeżej perspektywy móc spojrzeć na nasze działania w różnych kanałach komunikacji – Suzanne McKenna, Head of Brand

Nowa kampania promuje umocnienie pozycji kobiet i podkreśla ich niezwykłą siłę. Poprzez serię scen wziętych z życia prezentuje uprzejmość i wzajemne zrozumienie, jakie kobiety okazują sobie każdego dnia. Wyciągają pomocną dłoń, okazują wsparcie w dniu ślubu i solidarność (ujętą w scenie finałowej) doskonale ilustrującą tezę, że kobiety są silniejsze, gdy działają razem. Ta siła jest jeszcze większa dzięki codziennemu wsparciu ze strony Triumph.

 

Nie od dziś wiadomo, że za sukcesem każdej kobiety stoi inna kobieta, która jest dla niej inspiracją i wsparciem. To właśnie chcemy świętować poprzez naszą kampanię. Celebrację kobiet zatrudnionych w firmie Triumph na całym świecie, które nieustannie dążą do najlepszych, innowacyjnych rozwiązań i tworzą niezwykłą bieliznę dla niezwykłych. Dzisiaj przesłanie o umocnieniu pozycji i roli kobiet jest szczególnie istotne i zasługuje na nasze wsparcie – Markus Spiesshofer, Triumph Managing Partner

Bieliznę Triumph kupicie w tych sklepach <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie