Top 5 prezentów idealnych na rocznicę ślubu

admin | luty 1, 2019

Wybór prezentu na rocznicę ślubu to nie lada wyzwanie, niezależnie od tego czy szukacie go dla swojej drugiej połówki, rodziców czy przyjaciół. W każdym przypadku jest niezmiernie trudno wymyślić coś oryginalnego…

 

 

Oto top 5 prezentów idealnych na rocznicę ślubu!

 

Przypomnijcie sobie jak to było na początku… album ślubny pełen wspomnień

Dla par małżeńskich z dłuższym stażem dobrym pomysłem na prezent jest album ślubny. W sytuacji, gdy dają go sobie małżonkowie, mogą wybrać nietypowe zdjęcia, które nie znalazły się w oficjalnej wersji. Tworzenie takiej pamiątki potraktujcie wedle uznania – z patosem lub humorem i dystansem. Albumy ślubne to również świetny pomysł na prezent dla rodziców i przyjaciół, zwłaszcza jeżeli dysponujecie zdjęciami, których nie mają jeszcze w swojej kolekcji.

Jeżeli kupicie album na zdjęcia ślubne w prezencie dla rodziców, poproście o fotografie ich przyjaciół czy pozostałych członków rodziny. Może to być okazja do śmiechu, płaczu i wielu wzruszających wspomnień. Poza albumem można również wybrać obraz na płótnie odwzorowany ze zdjęcia, idealnie imitujący rzeczywisty szkic. Album ślubny trafi na komodę, a obraz można zawiesić w sypialni nad łóżkiem.

 

Romantyczna kolacja w nietypowej oprawie

Ciekawym pomysłem na prezent rocznicowy jest kolacja, która wyostrza zmysły. Restauracje typu blind są coraz popularniejszą formą spożywania posiłków – w ten sposób można pełniej poczuć smak potraw. Voucher można zakupić dla siebie, rodziców czy też przyjaciół. Kolacji w ciemności zazwyczaj towarzyszy nastrojowa muzyka, której odbiór jest niezwykle intensywny.

 

Szalone marzenie zrealizowane we dwoje

Dla miłośników adrenaliny, niezależnie od wieku, doskonałym prezentem na rocznicę ślubu jest wspólny skok na bungee albo ze spadochronu w tandemie. Pamiętajcie, że w drugim przypadku para nie może skakać przypięta do siebie (chyba, że jeden z małżonków posiada stosowne uprawnienia).

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyskoczyć wspólnie w towarzystwie instruktorów i rozkoszować się kilkudziesięciosekundowym swobodnym spadaniem i prawie 10. minutowym dryfowaniem w przestworzach. Dla miłośników latania dobrym pomysłem jest lot szybowcem czy niewielką awionetką (choć w tym przypadku wrażenia trzeba podzielić na dwoje, ze względu na rozłożenie w czasie).

 

Voucher na kurs tańca

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu jest voucher na kurs tańca. Może być to coś, o czym Wasza żona marzyła od dawna! To również świetny rocznicowy prezent dla rodziców czy przyjaciół. W końcu nic tak nie zbliża jak taniec, dlatego warto spojrzeć sobie głębiej w oczy, w rytmie ognistego tanga czy romantycznej rumby. Nawet jeśli dla mężczyzny jest to wątpliwa przyjemność, korzyści z tym związane mogą być bardzo znaczące. Co ważne, poza wspólnie spędzonym czasem można zrzucić parę zbędnych kilogramów!

 

Wspólny relaks w SPA

Wśród top 5 prezentów na rocznicę ślubu nie może zabraknąć wizyty w SPA. Choć to dość powszechny pomysł na upominek, zawsze się sprawdza. Podczas masaży we dwoje można się doskonale zrelaksować i odpocząć od trudów dnia codziennego, obowiązków w pracy i tych domowych. To również jeden z prezentów rocznicowych, który zawsze sprawia radość, mimo że nie jest zbyt wyszukany. Masaż dedykowany parom czy zabiegi prozdrowotne, które niwelują dolegliwości bólowe? Weekend w SPA sprawi, że poczujecie się jakby ujęło Wam przynajmniej 10 lat i nie była to cynowa rocznica ślubu, a zaledwie papierowa.

Rocznica ślubu to dzień, który warto celebrować w wyjątkowy sposób. Powyższe przykłady pokazują, że czasem nawet z pozoru banalny prezent może przynieść wiele radości, jeżeli nadacie mu odpowiednią oprawę – jak w przypadku nietypowej kolacji w restauracji czy odpoczynku w anturażu masaży i olejków zapachowych z ukochaną osobą obok.

Dla tych, którzy z każdej chwili chcą wykrzesać jak najwięcej, doskonałym wyborem będzie spędzanie rocznicy w aktywny i pełen adrenaliny sposób. Możliwości jest wiele, dzięki czemu każdy jubileusz można spędzać inaczej. Podpowiedzią, co do wyboru prezentu, jest również nazewnictwo poszczególnych, mniejszych i większych małżeńskich uroczystości, jak album na zdjęcia ślubne w drewnianej oprawie na 5. rocznicę.

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie