TOMS x Clare V. wspierają kobiety

admin | kwiecień 23, 2018

Kalifornijska marka TOMS i projektantka Clare V. łączą siły! Efektem kolaboracji jest kapsułowa kolekcja, będąca mieszanką wyjątkowego designu z miłością do rodzimego miasta – Los Angeles.

 

Wachlarz inspiracji Clare Viver jest szeroki – od wspomnień letnich wakacji spędzonych na francuskiej prowincji, aż po zimowe dni w skąpanym słońcu L.A. Kolekcja TOMS x Clare V. sprowadza je do wspólnego mianownika, łącząc klasyczny dziewczęcy look z hipsterskim luzem. Clare V. bawi się kolorami, fakturą i materiałem nadając kultowym modelom butów TOMS zupełnie nowy charakter…

 

 

Co więcej, kolekcja ma za zadanie wspierać kobiety. Część dochodu ze sprzedaży butów TOMS x Clare V. zostanie przekazana na rzecz projektu MADE by DWC zainicjowanego przez Downtown Women Center. Akcja ma na celu wspieranie kobiet, które zetknęły się z bezdomnością. Projekt ma za zadanie dać im szansę na nowe, lepsze życie – rozwinąć swoje talenty i zdobyć szansę na dobrą pracę. Oprócz tego, TOMS za każdą sprzedaną parę butów przekaże jedną parę dzieciom w potrzebie.

Kolekcja TOMS x Clare V. jest dostępna w sprzedaży od 11 kwietnia i składa się z 8. modeli butów. Obuwie można nabyć na stronie www.toms.com i w sklepach producenta na całym świecie.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie