TOMATOMO by Tomasz Olejniczak: pokaz kolekcji PIANO FORTE

admin | lipiec 13, 2017

21 czerwca w REDUCIE BANKU POLSKIEGO odbył się pokaz TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. W swojej najnowszej kolekcji PIANO FORTE projektant zaprasza w podróż po finezyjnej, eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. W nadchodzącym sezonie, subtelna ze swej natury kobieta TOMAOTOMO, będzie eksponować swoje atuty kontrastem, by stać się wyrazistą i zauważalną w tłumie…

Inspiracją do stworzenia kolekcji PIANO FORTE była muzyka fortepianowa i jej dźwięki o skrajnej dynamice oraz zróżnicowanej głośności. W najnowszych projektach dominuje kontrast – klasyka zderza się z nowoczesnością, prostota z ekstrawagancją, a delikatność z temperamentem. Widać to nie tylko w zestawieniu czerni i bieli, ale także w konstrukcji projektów, doborze tkanin oraz ich faktur. Projektant bez obaw łączy wytworne jedwabie z ekskluzywnym, szwajcarskim haftem, zdobnymi aplikacjami czy piórami. Efekt? Klasyczne projekty o intrygującym wyglądzie. Idealna propozycja dla kobiet zdecydowanych, które znają swoją wartość, a przez strój podkreślają indywidualność, akcentując tym samym wyłącznie mocne strony.

W najnowszej kolekcji Tomasza Olejniczaka nie brakuje eleganckich ubrań na co dzień, ekskluzywnych strojów wieczorowych, a także propozycji dla przyszłych panien młodych. Lansowana kolorystyka to czerń, biel oraz gołębi popiel. Wszystko w akompaniamencie perfekcyjnego krawiectwa, doskonałych jakościowo tkanin, starannego wykończenia oraz efektownych aplikacji.

Idealnym uzupełnieniem stylizacji pokazu była zmysłowa i pełna blasku biżuteria SPARK SILVER JEWELRY, supermodne i eleganckie okulary słoneczne oraz oprawki oferowane przez sieć salonów TRENDY OPTICIANS, a także buty BADURA. Wyraziste makijaże to efekt pracy wizażystek WIBO, a fryzury do pokazu przygotował mistrz fryzjerski Filip Galas we współpracy z marką DAVINES.

Zmysłowość i francuski szyk kolekcji TOMAOTOMO PIANO FORTE podkreślały klimatyczne wnętrza REDUTY BANKU POLSKIEGO oraz muzyka na żywo w wykonaniu wybitnego pianisty Wawrzyńca Praska. Reżyserem wydarzenia był Maciej Majzner.

Pokaz otworzyła Anna Nowak Cooka.pl, która swoje wyjście wylicytowała w aukcji WOŚP, spełniając tym samym swoje marzenie z dzieciństwa o karierze modelki. Intensywnie przygotowywała się do tego zadania przez ponad dwa miesiące i trzeba przyznać, że poradziła sobie doskonale. 32-letnia blogerka nie odstawała od dużo młodszych profesjonalistek.

O doskonały nastrój gości zadbały marki luksusowych win DARK HORSE oraz APOTHIC. Partnerami pokazu byli także PERLAGE oraz findspace.pl.

Najnowsza kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak dostępna będzie w salonie TOMAOTOMO w centrum  Plac Unii City Shopping oraz butiku online na www.tomaotomo.com.

Foto: Marek Makowski

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie