Skórzane portfele męskie – prezent zawsze trafiony!

admin | lipiec 29, 2021

Skórzane portfele męskie to prezent, który sprawdzi się dosłownie przy każdej okazji. Od świąt aż po rocznicę ślubu, a po drodze warto wymienić jeszcze urodziny, imieniny, Dzień Ojca i wiele innych okoliczności. Przekonajcie się sami – jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla mężczyzny, skórzany portfel okaże się strzałem w dziesiątkę!

 

 

Portfele męski skórzane – bo mężczyźni lubią praktyczne prezenty

 

Idealny prezent dla mężczyzny powinien być elegancki a zarazem praktyczny. Trudno wyobrazić sobie, by cokolwiek innego lepiej spełniło obydwa te warunki niż portfele męskie skórzane. Być może zegarki, ale ze względu na wyższą wartość zwykle wręcza się je przy szczególnych świętach, np. z okazji ślubu lub okrągłej rocznicy. Przy mniej uroczystych powodach do celebracji portfel będzie po prostu idealny. Dlaczego? Z tych samych powodów, które zostały wymienione na początku – to przedmiot elegancki, który prezentuje się naprawdę okazale, a co najważniejsze, niezbędny na co dzień.

 

Portfel przydaje się zawsze

 

Portfela używa się na co dzień, dlatego nawet w przypadku wykonania z najwyższej jakości skóry nie da się uniknąć eksploatacji. Portfele mają naprawdę “trudne życie” – nosi się je w torbach, plecakach albo kieszeniach. To wszystko sprawia, że zużywają się na bieżąco, a różnicę pomiędzy starym a nowym modelem zazwyczaj można zaobserwować po otrzymaniu… właśnie nowego portfela w prezencie.

 

Mały portfel męski – kompaktowy i elegancki

 

Zapewne mężczyzna, któremu chcecie podarować coś w prezencie, ma już portfel. Tak, jak każdy. Nie musicie jednak dawać mu standardowego, dużego modelu, którego zacznie używać, kiedy jego dotychczasowy już się wyeksploatuje. Alternatywą może być mały portfel męski, który charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i z łatwością układa się w kieszeni spodni czy marynarki. Taki wariant na pewno okaże się pomocny wtedy, kiedy mężczyzna nie będzie musiał nosić przy sobie wszystkich dokumentów i kart, a zależeć będzie mu na tym, żeby zabrać ze sobą przede wszystkim to, co w danej chwili uważa niezbędne.

 

Portfele slim wallet – rewolucja na nowe czasy

 

Coraz bardziej pożądanymi przez mężczyzn przedmiotami z kategorii galanterii skórzanej są portfele slim wallet, czyli cienkie portfele, które nie odznaczają się w kieszeniach. Powstały w odpowiedzi na fakt, że coraz rzadziej używamy gotówki, a karty lojalnościowe zastępowane są aplikacjami mobilnymi. I właśnie dlatego coraz więcej stylowych mężczyzn chce mieć w swojej galanteryjnej kolekcji cienki skórzany portfel, w którym zmieszczą się najpotrzebniejsze dokumenty – z kartą płatniczą włącznie. Taki portfel to niezwykle stylowe rozwiązanie. Można go swobodnie nosić w kieszeni, ponieważ jej nie wypycha i się nie odznacza.

 

 

Morał? Portfel to świetny prezent dla mężczyzny. I to niezależnie od okazji!

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie