SAY SOMETHING: wymyślcie swój napis na koszulkę

admin | czerwiec 6, 2020

Serwis internetowy Inspirander.pl, który od wielu lat inspiruje czytelników do pięknego, dobrego życia, wprowadził własną kolekcję t-shirtów Say Something. THE FUN IS BACK. Teraz każdy z Was może nosić koszulkę z indywidualnym przesłaniem!

 

 

Koszulki z kolekcji Say something odwołują się do potrzeb każdego człowieka, by dodać codzienności szczypty radości, zabawy, optymizmu i śmiechu. Możliwość wyrażenia siebie poprzez zabawne hasła i ulubione symbole, “zaszyte” w ubraniach, mogą poprawić nastrój, by zwyczajnie poczuć się lepiej. Inspirander stawia przede wszystkim na personalizację, zachęcając do wymyślania własnych motywów – w każdym języku.

 

 

 

Koszulki Say something są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Wykonane z delikatnej i miękkiej bawełny, dekorowane ręcznym haftem. Możecie je wybrać ze stałej kolekcji lub zaprojektować własny wzór czy napis. Linia regularna nawiązuje do klimatów wakacyjnych. Do wyboru są takie wzory, jak: róża, jaskółka, serce, palma, słońce czy flaming.

 

 

 

Sesja zdjęciowa powstała w czasie narodowej kwarantanny, dlatego nie stoi za nią sztab modelek i fotografów. W rolę modelki wcieliła się Wydawczyni portalu Inspirander.plNatalia Głowacka. Za obiektywem stanął jej syn, Ian Tomek Ościk. Męskim modelem został kolega Iana Levan. Tłem do zdjęć jest piękna i pusta w dobie pandemii Warszawa.

 

 

 

 

T-shirty w cenie 89 zł są dostępne TU <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie