Robbie Williams projektuje dla Marc O’Polo

admin | marzec 19, 2018

6 lipca 2017 w Monachium Robbie Williams i jego żona Ayda zaprezentowali wyjątkową kolekcję bluz z okazji 50-lecia Marc O’Polo. Nawiązując do urodzinowego motta Świętujmy 50-lecie O’, ta specjalna kolaboracja została zaplanowana tak, aby jej ogłoszenie odbyło się dokładnie w dzień założenia marki, działającej już od 1967 roku. 

Premiera miała miejsce we flagowym sklepie Marc O’Polo na Theatinerstraße w obecności wyselekcjonowanych gości. Dużą niespodzianką był zorganizowany panel dyskusyjny, w którym udział wzięli: Robbie i Ayda Williams oraz Mads Mikkelsen i Marcus Kavka – niemiecka legenda kanału MTV. W relacji na żywo transmitowanej na fanpage‘u  Marc O’Polo można zobaczyć cały przebieg wydarzenia. Począwszy od przygotowań zza kulis, spotkania Robbiego i Aydy z fanami, aż do uroczystego odsłonięcia specjalnie przygotowanej na tę okazję witryny sklepowej.

Limitowana kolekcja Marc O’Polo Iconic Capsule Collection jest już dostępna w sklepach Marc O’Polo oraz na stronie – www.marc-o-polo.com. Cała linia składa się z ponad 20. części, z czego przeważają bluzy.

Pewni siebie mężczyźni nie boją się różu – Robbie Williams

Wszystkie ubrania posiadają wyhaftowany podpis Robbiego na rękawie, a za namową żony, na damskich projektach pojawiły się tytuły utworów artysty (m.in. Love my life i Come undone).

Całość kampanii sfotografował ceniony fotograf Peter Lindbergh.

#MOP50 #MOPxRobbie

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie