QUIOSQUE: Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa

admin | październik 16, 2020

Marka odzieżowa QUIOSQUE po raz kolejny organizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych. Od początku partnerem akcji jest Stowarzyszenie “Amazonki” Warszawa Centrum.

 

 

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Dlatego QUIOSQUE, już siódmy rok z rzędu, organizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa, która ma na celu zachęcić kobiety do regularnego wykonywania badań piersi oraz wesprzeć te walczące z chorobą.

W dniach 11-18 października 2020 każdy, kto kupi na www.quiosque.pl sukienkę z nowej kolekcji, wspomoże kobiety. Marka przekazuje bowiem 10 zł od każdego modelu na rzecz Stowarzyszenia “Amazonki” Warszawa Centrum. Ponadto, każdy Klient otrzyma od QUIOSQUE voucher o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

 

 

Jak zadbać o swoje piersi? Od 20. roku życia każda kobieta powinna regularnie badać piersi, a minimum raz w roku wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga bądź onkologa.

 

 

 

Akcję wspierają twarze QUIOSQUEEwa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel. Wystąpiły razem z filmie, z którego dowiecie się m.in., co ma dla nich największe znaczenie. Film dostępny jest na kanale YouTube marki.

 

 

 

Nie zwlekaj! Zobacz instrukcję samobadania piersi TU <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie