QUIOSQUE: Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa

AnnaAmelia Filewicz | październik 4, 2019

Marka odzieżowa QUIOSQUE już po raz szósty organizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim -> do wykonywania badań profilaktycznych. Od samego początku, partnerem akcji jest Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum.

 

 

 

Przez pierwsze dwa tygodnie października, międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi, klientki QUIOSQUE mogą wesprzeć Amazonki kupując bluzkę zaprojektowaną specjalnie na tę akcję. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia.

 

 

 

 

 

Marka QUIOSQUE zadba o zdrowie swoich Klientek i umożliwi im bezpłatne badania mammograficzne w Bydgoszczy. Miasto nieprzypadkowe, bo firma ma tam swoją siedzibę od lat.

Na stronie QUIOSQUE dostępna jest instrukcja samobadania piersi. We współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki, zajmującym się profilaktyką raka piersi, oraz wsparciem kobiet w trakcie i po leczeniu choroby marka zrealizowała FILM <<<

Ten krótki seans daje motywację. Głownie do tego, by dowiedzieć się, dlaczego PIERSI BADAĆ WARTO. To raz. Dwa – pamiętajcie, że ten temat nie dotyczy wyłącznie Was, ale także Waszych bliskich.

 

 

 

Jak zadbać o swoje zdrowie? Od 20. roku życia każda kobieta powinna regularnie badać piersi, a minimum raz w roku wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga bądź onkologa.

 

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa 2019!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie