QUIOSQUE: to warto nosić jesienią i zimą

admin | październik 25, 2020

Kolekcja QUIOSQUE na sezon Jesień/Zima 2020 to przenikanie się klasyki z najnowszymi trendami. Kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych modelach łączących elegancję i wygodę. Projektanci marki stawiają na ponadczasową klasykę, którą dopełniają nowoczesne elementy.

 

 

 

 

Wśród nowości pojawia się klasyka w postaci niezmiennie modnej kratki, pasków czy grochów – to ważne desenie w jesienno-zimowej kolekcji. Dołączają do nich akwarelowe kwiaty i zwierzęce motywy. Pojawia się także sporo ciepłych sukienek z dzianiny, idealnych na chłodne dni.

 

 

 

Na wyjątkowe okazje projektanci proponują błysk i elegancką, zmysłową koronkę, a także  wysmuklającą sylwetkę długość midi i maxi. Każda konstrukcja jest dokładnie przemyślana, aby idealnie podkreślać atuty sylwetki, tuszując przy tym ewentualne niedoskonałości. Znajdziecie to zarówno dopasowane formy, jak i te luźne – łagodnie i “miękko” otulające sylwetkę. W kolorystyce pełna paleta barw do wyboru, od kobiecej czerwieni, przez słoneczną żółć, aż po stonowane szarości, butelkową zieleń, granat i czerń.

 

 

 

 

 

 

Na uwagę zasługują również bardzo wygodne piżamy. W Kolekcji QUIOSQUE znajdziecie także koszule nocne, bieliznę modelującą, rajstopy i skarpetki.

 

 

 

 

 

QUIOSQUE od ponad 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła “Jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferuje Klientkom ubrania w rozmiarach od 36 do 46. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić…

 

 

 

 

Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. Marka zawsze dba o najwyższą jakość swoich ubrań i dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

 

 

 

 

 

 

Twarzami marki QUIOSQUEEwa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel. Wszystkie modele z najnowszej kolekcji możecie zobaczyć na quiosque.pl <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie