QUIOSQUE: sukienki na Jesień 2020

admin | październik 12, 2020

Myślicie, że sukienki są zarezerwowane wyłącznie na letnie dni? Nic bardziej mylnego! Sukienka na jesień i zimę to świetny pomysł na kobiecą i wygodną stylizację. Wystarczy, że wybierzecie model odpowiedni dla Waszej sylwetki. Całą gamę propozycji, od dopasowanych, po luźniejsze kroje, znajdziecie w najnowszej kolekcji QUIOSQUE.

 

 

 

 

 

 

Kolekcja QUIOSQUE na sezon Jesień-Zima 2020/21 to przenikanie klasyki z najnowszymi trendami. Znajdziecie tu połączenie ponadczasowego stylu z nowoczesnymi elementami. Całość podkreślona jest żywymi, soczystymi kolorami oraz zwierzęcymi, geometrycznymi i kwiatowymi printami.

 

 

 

 

 

 

QUIOSQUE kocha sukienki. W najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji nie brakuje nowych form i rozwiązań. Pojawia się wariacja na temat modnej długości midi, wielowymiarowy efekt nadruku na siatce czy nagromadzenie plis i falban.

 

 

 

 

 

 

 

QUIOSQUE od ponad 25. lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła “Jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferuje klientkom ubrania w rozmiarach od 36 do 46. Marka dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają za zadanie jedynie to piękno podkreślić.

 

 

 

 

 

 

Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. QUIOSQUE dba o najwyższą jakość ubrań, dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

 

 

 

 

 

 

 

Twarzami marki QUIOSQUEEwa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel.

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie