QUIOSQUE: oczaruj kwiatami wiosną

admin | marzec 30, 2021

W sezonie wiosenno-letnim nic nie zdobi stylizacji lepiej niż… kwiaty. To jeden z tych wzorów, który cały czas jest modny i jednocześnie niezwykle kobiecy. W najnowszej kolekcji QUIOSQUE rozkwitają na sukienkach, bluzkach i dodatkach z nadzieją na wniesienie do Waszych szaf całego kalejdoskopu pozytywnych kolorów!

 

 

 

 

 

 

 

Kwiatowe wzory sprawdzają się na niemal każdym elemencie garderoby. W najnowszej kolekcji QUIOSQUE SS 2021 można trafić zarówno na subtelne florystyczne akcenty, jak i pokaźne kwiaty w rozmiarach XXL.

 

 

 

 

 

 

Kwiatowe printy najbezpieczniej łączyć z jednolitym tłem. Jeżeli preferujecie minimalizm, zestawiajcie je z bazową resztą.

 

 

 

 

 

 

Florystyczne wzory na sukienkach to jedne z najistotniejszych trendów na Wiosnę i Lato 2021. Kwiaty szczególnie pięknie prezentują się na lekkich, zwiewnych fasonach. Nadają im lekkości i romantycznego charakteru.

 

 

 

 

 

 

QUIOSQUE, w myśl swego hasła, oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki marki mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 46. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, możliwość łatwego łączenia poszczególnych modeli z kolekcji, przemyślana paleta kolorów. To wszystko sprawia, że (obecna blisko 30 lat na rynku) polska marka QUIOSQUE daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszła Was ochota na kwiaty? Wszystkie projekty QUIOSQUE są dostępne na quiosque.pl <<<

 

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie