QUIOSQUE: elegancko i kobieco w domu

admin | listopad 22, 2020

Choć rzeczywistość w ostatnim czasie uległa sporej zmianie, jedno pozostaje stałe – kobiety chcą wyglądać i czuć się pięknie! Warto zatem dbać o siebie na co dzień, by celebrować tę “kobiecość”. Jak ją podkreślić strojem? Oto kilka propozycji od QUIOSQUE.

 

 

 

 

 

 

QUIOSQUE kocha sukienki, dlatego w najnowszej kolekcji znajdziecie ich ogromny wybór. Na wyjątkowe okazje sprawdzi się ponadczasowa klasyka. Fasony, które pięknie podkreślają kobiecą sylwetkę i gwarantują pewność siebie w każdej sytuacji. W QUIOSQUE znajdziecie modele w pełnej palecie kolorów – od stonowanych kolorów ziemi, aż po uwodzicielską czerwień, butelkową zieleń czy intensywny fiolet.

 

 

 

 

Kobietom, które preferują zdecydowanie luźniejsze fasony, z pewnością przypadną do gustu sukienki uszyte z materiałów, które łagodnie otulają ciało. Co do długości obowiązuje pełna dowolność – do kolan, przez midi, kończąc na maxi.

 

 

 

 

 

Całość kolekcji uzupełniają modne dodatki.

QUIOSQUE od ponad 25. lat tworzy kolekcje wyłącznie dla kobiet. W myśl hasła “Jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferuje ubrania w rozmiarach od 36 do 46. Marka dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślać…

 

 

 

 

 

Kolekcje QUIOSQUE projektowane są w taki sposób, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. Marka zawsze dba o najwyższą jakość swoich ubrań, dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

 

 

 

 

Twarzami QUIOSQUEEwa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel. Wszystkie modele sukienek z najnowszej kolekcji kupicie na www.quiosque.pl <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie