Przesłanie troski w kampanii Sprandi

admin | maj 4, 2022

W niepewnych czasach warto czerpać siłę z wnętrza. Dzięki dbałości o równowagę psychiczną można pomóc sobie i innym. Kampania Take Care marki Sprandi zachęca do tego, by zaopiekować się najbliższym otoczeniem. A co hasło Take Care oznacza dla Was?

 

 

 

Jeszcze niedawno hasło Take Care, firmujące kampanię marki Sprandi na sezon Wiosna/Lato 2022 odnosiło się przede wszystkim do sposobów na self-care, pozwalających odnaleźć chwilę wytchnienia w codziennym zgiełku.

Dziś te słowa wybrzmiewają bardziej aktualnie, niż kiedykolwiek. W pierwszej kolejności należy zadbać o siebie, aby móc zadbać o innych. Im silniejszym się jest, tym więcej można. Tylko spokojni, wytrwali i pogodzeni ze sobą ludzie będą mogli wyciągnąć pomocną dłoń do innych. Troska o harmonię, kondycję psychiczną i zdrowie jeszcze nigdy nie była tak kluczowa.

 

 

 

Dziś te słowa wybrzmiewają bardziej aktualnie, niż kiedykolwiek. Trzeba o siebie zadbać, aby móc zadbać o innych. Im silniejszy jest człowiek, tym więcej może. Tylko spokojni, wytrwali i pogodzeni ze sobą ludzie będą mogli wyciągnąć pomocną dłoń do innych. Troska o harmonię, kondycję psychiczną i zdrowie jeszcze nigdy nie była tak kluczowa.

W najbliższych dniach na profilach Sprandi i CCC w mediach społecznościowych znajdziecie serię porad i rytuałów, jak odnaleźć się w dzisiejszej sytuacji. Oddając się tym drobnym przyjemnościom, będzie można zbudować fundamenty pod spełnione “ja”.

 

 

W kampanii Sprandi Take Care wystąpiły gwiazdy światowego formatu, takie jak idol generacji Z Finn Wolfhard znany z serialu Stranger Things, legendarny aktor Kyle MacLachlan i Amber Valletta, supermodelka z lat 90., dziś zaangażowana w działalność na rzecz środowiska. Na zdjęciach noszą ubrania i dodatki z kolekcji SS 2022 – miękkie dresy, komplety w stylu athleisure i retro sneakersy.

 

 

 

Kolekcja Sprandi jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

 

 

Zdjęcia: Charlotte Wales

Modele: Finn Wolfhard, Amber Valletta, Kyle MacLachlan, Gabriel Aubry, Eva Werheim, Raphael Balzer, Lucas Ucedo, Marlee Bell, Alyssa Carter, Loren Lenox

Stylistka: Clare Byrne

Scenografka: Nicholas Des Jardins

Makijaż: John McKay

Stylizacja fryzur: Teddy Charles

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC

Dom produkcyjny: Warsaw Creatives

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie